BOSS VE-20, podłogowa kostka dla wokalistów!

0

Mówi się, że efekty podłogowe w formie kostki to rozwiązania dla gitarzystów. Nie tylko! BOSS VE-20 to świetny multi-efekt dedykowany wokalistom, który debiutując na rynku 10 lat temu wciąż jest jednym z ciekawszych propozycji w tym segmencie.

Roland i Boss, bo to oczywiście jeden koncern, nie stoją w miejscu i co chwila zaskakują swoich użytkowników nowymi konstrukcjami i rozwiązaniami. Jedną z nowości jaką Roland pokazał niedawno dla wokalistów jest Roland VT-4 Voice Transformer o którym pisaliśmy tutaj: https://uptone.pl/roland-vt-4-voice-transformer.

Dziś jednak chcemy Wam przypomnieć o efekcie BOSS VE-20, który zobaczyliśmy podczas jednego z ostatnich koncertów na którym byliśmy i który to wciąż podbija serce wokalistów i wokalistek 🙂

Jego cena na runku to ok. 900 PLN, a możliwości naprawdę spore. Znajdziemy w nim dedykowane efekty dla wokalistów jak Harmony, Double-Track, Dynamics, Reverb, Delay i wiele innych, korekcję intonacji, looper, zasilanie phantom dla mikrofonów pojemnościowych, 30 wbudowanych presetów i miejsce na kolejnych 50 dla użytkownika! Wszystko sterowane za pomocą prostego i czytelnego panelu oraz dwóch kontrolerów nożnych. Co równie ważne sam multi-efekt może być zasilany również bateryjnie.

Więcej szczegółów: https://www.boss.info/pl/ve-20

Zobaczcie także najnowszą prezentację video jaką przygotował producent:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here