Anatole Day o najnowszym bezprzewodowym systemie mikrofonowym Sennheiser G4

0

Anatole Day to jeden z najbardziej znanych i cenionych inżynierów dźwięku. Z produktami marki Sennheiser związany jest od ponad 20 lat, a dziś dzieli się z nami swoją opinią na temat najnowszego systemu G4.

Jak sam wspomina, ciężko mu znaleźć kraj na świecie, w którym nie zrealizowałby jakiegoś koncertu czy innego wydarzenia wymagającego profesjonalnego systemu dźwiękowego. Jego lista artystów oraz festiwali, przy których współpracował jest imponująca. W branży muzycznej jest już ponad 20 i jak zaznacza nie jest to jego pierwszy kontakt z systemami marki Sennheiser.

“Uwielbiam sprzęt marki Sennheiser ze względu na ich niezawodność oraz świetne brzmienie. Każdy mikrofon czy douszny system odsłuchowy brzmi fantastycznie! Jeśli tylko mam taką możliwość, wybieram ich rozwiązania. Podczas ostatnich kilku wydarzeń miałem możliwość korzystać z nowych systemów bezprzewodowych Sennheiser G4, które okazały się niezawodne dźwiękowo i bardzo szczegółowe. Świetnym nowym udogodnieniem jest np. funkcja Engineer Mode…”

Więcej o nowej serii pisaliśmy przy okazji premiery czwartej już generacji tych systemów: Sennheiser evolution wireless G4: Kontynuacja niezawodnych systemów bezprzewodowych!

Posłuchajcie całej rozmowy:

Więcej szczegółów:
Producent: en-de.sennheiser.com
Dystrybutor: www.aplauzaudio.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here