Waldorf M teraz z 16-głosową polifonią!

231
Waldorf-M-16Voice

Waldorf Music to legendarna niemiecka marka produkująca syntezatory najwyższej jakości. Jak właśnie zapowiedziała, ich biurkowy Waldorf M będzie teraz dostępny z dwukrotnie większą, 16-głosową polifonią! I co najważniejsze, również dla aktualnych użytkowników oryginalnej M-ki!

Choć od premiery Waldorfa M producent zapowiadał, że pojawi się opcja rozszerzenia z 8 do 16 głosów, to pandemia pokrzyżowała plany i użytkownicy musieli chwilę poczekać… ale wreszcie jest – Waldorf M 16Voice!

Waldorf-M-16Voice

Można śmiało stwierdzić, że to tendencja Waldorfa, że w 2023 roku podwaja ilość głosów – najpierw Quantum Mk2 otrzymał takie rozszerzenie, teraz doczekali się fani desktopowego “M”. Oczywiście z zewnątrz to ten sam syntezator zamknięty w metalowej i eleganckiej, niebieskiej obudowie. Jednak z racji istotnej funkcji jaką jest 4-częściowy multitimbral, podwojona ilość głosów polifonii czyni go jeszcze wszechstronniejszym narzędziem do kreowania unikatowych brzmień.

waldorf-m-expansion-voice

Oczywiście Ci, którzy zdążyli już kupić oryginalną wersję M-ki, mają też opcję dokupienia karty rozszerzeń, która zapewni im podwójną ilość głosów. Co ważne do instalacji tej karty nie jest potrzebna wysyłka do producenta, tylko można to wykonać samemu w domowym zaciszu. Link do instrukcji: TUTAJ.

Więcej szczegółów
Producent: https://waldorfmusic.com
Dystrybutor: https://audiotechpro.pl