Arturia KeyLab mkII i „pakiet klasyków wszechczasów” w zestawie!

0
Arturia-KeyLab-mkII-All-Time-Studio-Classics-Promo

Tylko do końca marca! Mellotron V, Jun-6 V i OP-Xa V, które należą do jednych z najpopularniejszych instrumentów w historii produkcji muzyki, dołączone są w darmowym pakiecie wirtualnych instrumentów o wartości ponad 400$ dla każdego, kto kupi klawiaturę sterującą Arturia KeyLab mkII!

Jeśli to dla Was wciąż mało to przypominamy że polski dystrybutor marki Arturia, firma Audiotech, do każdego zakupionego KeyLab mkII u autoryzowanych partnerów, dorzuca pełną wersję syntezatora Pigments! Aby odebrać ten wirtualny syntezator, należy po zakupie wypełnić formularz -> TUTAJ. Aby odebrać pakiet „All-Time Studio Classics”, wystarczy zarejestrować swój zakup KeyLab MkII na stronie Arturia.com.

Arturia-All-Time-Studio-Classics-Mellotron-V,-Jun-6-V-i-OP-Xa-V

Arturia KeyLab MKII to kontrolery / klawiatury sterujące MIDI, która została zaprojektowana z myślą o muzykach i producentach muzycznych. Są niezwykle wszechstronnymi i uniwersalnymi narzędziami, pozwalającymi na kontrolowanie różnego oprogramowania do produkcji muzyki typu DAW, a także instrumentów wirtualnych. Mamy tu więc kompleksowy zestaw do sterowania wieloma parametrami jednocześnie w tym oczywiście wysokiej jakości pady perkusyjne, pokrętła pitch bend i modulacji.

Arturia-KeyLab-mkII

W zależności od naszych potrzeb i preferencji estetycznych mamy do wyboru wersję 49, 61 lub 88-klawiszową, a także wersję białą lub czarną do wyboru.

Więcej szczegółów:
Producent: www.arturia.com
Dystrybutor: www.audiotechpro.pl

CZYTAJ WIĘCEJ:

Arturia KeyLab MkII: nowe kontrolery z serią ciekawych poradników.

Arturia Pigments 4: wirtualny syntezator w najnowszej odsłonie!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj