Warsztaty produkcji muzycznej z Piotrem Siejką! [Poziom podstawowy]

0
Universal-Audio-Music-Production-Workshop-Warsztaty-produkcji-muzycznej

Zapraszamy na dwudniowe warsztaty z produkcji muzycznej, dedykowane do wszystkich, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z produkcją muzyczną lub chcieliby odświeżyć swoje umiejętności pod okiem profesjonalisty – Piotra Siejki!

Universal Audio Music Production Workshop to cykl warsztatów z produkcji muzycznej organizowanych przez jednego z najbardziej cenionych producentów muzycznych w kraju – Piotra Siejkę oraz firmę Audiostacja, dystrybutora wielu topowych marek sprzętu studyjnego w tym Universal Audio.

Tym razem organizatorzy zapraszają na dwudniowe warsztaty wszystkich, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z produkcją muzyczną lub chcieliby odświeżyć i usystematyzować swoje zdobyte już umiejętności. Na spotkaniu w kameralnej atmosferze zgłębiane będą tajniki nagrywania wokali, środowiska produkcyjnego oraz miksowania z wykorzystaniem sprzętu marki Universal Audio.

Warsztaty poprowadzi Piotr Siejka – jeden z najbardziej cenionych producentów muzycznych i mikserów w kraju. Współpracował z wieloma polskimi artystami, między innymi z Edytą Górniak, Natalią Kukulską, Kasią Cerekwicką, Łukaszem Zagrobelnym, Dorotą Miśkiewicz, Grzegorzem Turnauem.

Universal-Audio-Music-Production-Workshop-Warsztaty-produkcji-muzycznej

Gdzie i kiedy?

  • Studio Gar de Roba w Łomiankach
  • Cena: 750 PLN (W cenę wliczony jest obiad)
  • Terminy do wyboru:
    • 31.03 i 1.04 (piątek/sobota)
    • 28.04 i 29.04 (piątek/sobota)
    • 2.06 i 3.06 (piątek/sobota)

Rejestracja

Aby zarejestrować się na warsztaty, prosimy o zapoznanie się z zasadami i wypełnienie formularza zgłoszeniowego: TUTAJ

Więcej szczegółów: https://audiostacja.pl

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj