Statywy klawiszowe marki STAY!

0

Czego oczekujesz od statywu klawiszowego? Niskiej wagi? Stabilności? Multifunkcyjności? A może elegancji? Jeśli szukasz wszystkich tych cech to z pewnością warto przyjrzeć się ofercie marki STAY!

Brazylijskie statywy STAY spodobają się klawiszowcom nie tylko dzięki ich przyjemnej kolorystyce. Fakt, świetnie wyglądają na scenie, ale oprócz tego ich niepodważalną zaletą jest NISKA WAGA!

Dwadzieścia lat temu bracia Decio Cavalheiri i Fioravante Cavalheiri rozpoczęli budowanie innowacyjnych statywów do instrumentów klawiszowych. To właśnie wtedy narodziła się firma Stay Music. Wcześniej bracia mieli już wieloletnie doświadczenie w dziedzinie odlewania ciśnieniowego aluminium w firmie Metallurgical Industry Stay.

W Brazylii statywy szybko zyskały popularność, a firma Stay Music wyrobiła sobie markę dzięki tym uniwersalnym produktom, które można w prosty sposób złożyć i przetransportować.

Chociaż w Brazylii statywy te szybko stały się produktami wiodącymi na rynku, firma Stay Music nie osiadła na laurach i stworzyła proces, dzięki któremu mocowania można w całości wykonywać z aluminium, wskutek czego statywy są lżejsze i stabilniejsze niż statywy z mocowaniami ze stopów ze stali węglowej i aluminium.

Te nowe wielofunkcyjne statywy mają różnorodne zastosowanie w różnych branżach:

  • Muzyka: keyboardy, pianina cyfrowe, kontrolery itd.
  • Audio: miksery, oświetlenie, sprzęt didżejski itd.
  • Biuro: stacje robocze i multimedia

Obecnie produkty Stay Music sprzedawane są w ponad czterdziestu krajach. Produkcja ma miejsce wyłącznie w Brazylii.

Na ich niezawodność postawiło już wielu muzyków:

ULTRALEKKIE!

Niska waga to rezultat aluminiowej konstrukcji, którą wymyślili doświadczeni w odlewaniu ciśnieniowym bracia Decio Cavalheiri i Fioravante Cavalheiri, założyciele firmy Stay Music.

STABILNE I WYGODNE!

Mają miejsce na pedał sustain. Możesz wybierać spośród 3 rodzajów:

  • PIANO – maksymalna wysokość 70 cm,
  • SLIM – maksymalna wysokość 110 cm,
  • TOWER – maksymalna wysokość 130 cm.

WIELOFUNKCYJNE!

Zmieszczą keyboardy, łącznie z ciężkimi głównymi klawiaturami sterującymi z 88 klawiszami, pianina cyfrowe czy kontrolery. Dostępne wersje z dwiema parami ramiom lub z jedną.

ELEGANCKIE!

Pokryte ekskluzywnym lakierem samochodowym w kolorach: czerwonym, czarnym, niebieskim, srebrnym i białym.

Więcej info:
Producent: www.staymusicstands.com
Dystrybutor: www.audiostacja.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here