Nowy system Sennheiser evolution wireless 300 G4 na targach ISE2018

0

Na targach ISE2018 firma Sennheiser zaprezentowała możliwości bezprzewodowego systemu mikrofonowego Sennheiser evolution wireless 300 wchodzącego w skład nowej serii G4.

Mikrofony oferują nowy elegancki interfejs użytkownika, znacznie rozszerzony zakres przełączanego pasma pracy oraz wyższą moc wyjściową RF, dzięki czemu doskonale sprawdzą się w zastosowaniach biznesowych i sektorze edukacyjnym.

O całej serii G4 pisaliśmy TUTAJ: uptone.pl/scena/sennheiser-evolution-wireless-g4-kontynuacja-niezawodnych-systemow-bezprzewodowych

Nowa seria 300 G4 jest skierowana do użytkowników z sektora korporacyjnego, edukacyjnego, hotelarskiego oraz centrów konferencyjnych. Systemy są dostępne w różnych zakresach częstotliwości w paśmie UHF. Zakres pasma przełączania został zwiększony z 42 MHz do 88 MHz (do 32 kanałów). Trzystopniowa, przełączalna moc wyjściowa (10/30/50 mW) zwiększa zasięg nadajników, dzięki czemu system sprawdza się w trudniejszych warunkach RF. Wszystkie nadajniki serii 300 są wyposażone w przełączniki wyciszania, co zapewnia użytkownikom kontrolę nad transmisją sygnału.

Zestawy serii 300

Seria 300 składa się z zestawu wokalnego z kapsułą mikrofonową 865, zestawu krawatowego z mikrofonem ME 2-II z klipsem oraz nowego zestawu nagłownego z mikrofonem SL HEADMIC 1, będącego doskonałym wyborem dla profesjonalnych wykładowców i mówców.

Nowością w tej serii są również postawowe zestawy Base Set, które stanowią atrakcyjny cenowo sposób na unowocześnienie lub rozbudowę już istniejących systemów evolution wireless. Wszystkie zestawy Base zawierają odbiornik i nadajnik, ale nie ma w nich mikrofonu ani kapsuły mikrofonowej i są w pełni kompatybilne z już posiadanym sprzętem. Dostępne są zestawy Base, zawierające nadajnik ręczny lub bodypack, a także zestaw Combo z obydwoma tymi nadajniki. Nadajniki ręczne i bodypack oraz odbiornik mogą być też zamawiane oddzielnie.

Wiele możliwości dzięki akcesoriom

Seria 300 G4 jest kompatybilna z szeroką gamą akcesoriów: kapsułami mikrofonowymi, mikrofonami krawatowymi i mikrofonami nagłownymi, dzięki czemu sprawdzi się w praktycznie każdej sytuacji. Ponadto Interfejs SL DI 4 XLR Dante umożliwia integrację z sieciami Dante. W przypadku zastosowań publicznych odbiorniki EM 300-500 G4 można zintegrować bezpośrednio z bezprzewodowym zestawem głośnikowym LSP 500 PRO.

Zdalna kontrola

Zintegrowany port sieciowy odbiornika serii 300 umożliwia zdalne sterowanie systemami mikrofonów za pośrednictwem oprogramowania Wireless Systems Manager lub Sennheiser Control Cockpit.

Wszystkie systemy evolution wireless G4 będą dostępne w Polsce w okolicach kwietnia 2018!

Więcej info:
Producent: en-us.sennheiser.com
Dystrybutor: aplauzaudio.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here