Roland GO:KEYS! Dla kogo taki keyboard?

0

Roland GO:KEYS to absolutnie nieprofesjonalny instrument. Jednak w tym przypadku jest to zdecydowanie jego zaletą. Ma być domowym (i nie tylko) centrum rozrywki, oferować prostą obsługę i tak właśnie jest!

Słowo profesjonalny, a raczej jego brak w tym przypadku może niektórych odstraszać ale zastanówmy się czy Roland GO:KEYS jest jedynie “zabawką” dla dzieci? Zdecydowanie nie! Jest po prostu keyboardem, który oferuje sporo fajnych brzmień, funkcji, bluetooth, wbudowane głośniki i pełną mobilność z zasilaniem bateryjnym włącznie. Sam będąc klawiszowcem, chętnie zabrałbym go ze sobą na wycieczkę i muzykowanie w terenie zamiast gitary, na której grać nie potrafię 🙂 . Więcej o nim pisaliśmy już w artykule: https://uptone.pl/pianosynth/zabawa-z-roland-gokeys.

Jeśli chcecie poznać jego możliwości to zapraszamy do najnowszej prezentacji jaką przygotował amerykański sklep Sweetwater. Przekonacie się, że ten niepozorny instrument, kosztujący niewiele ponad 1000 PLN, ma do zaoferowania całkiem sporo:

Zatem dla kogo?

Chyba dla każdego. Z jednej strony młodzi adepci sztuki muzycznej mogą oswajać się z biało-czarną klawiaturą bez potrzeby poznawania zaawansowanych i skomplikowanych funkcji. Z drugiej strony, każdy, nawet profesjonalny muzyk jest w stanie wycisnąć z niego trochę dobrej muzyki z całkiem niezłymi brzmieniami, z których marka Roland słynie. Do tego w dowolnie wybranym przez siebie miejscu i bez dostępu do źródła zasilania.

W skrócie…

  • Pokładowe wysokiej jakości głośniki Bluetooth dla bezprzewodowego połączenia ze smartfonem
  • Kompaktowy i lekki idealny do gry wszędzie, w domu i na zewnątrz
  • W pełni bezprzewodowe działanie z zasilaniem bateryjnym i łącznością Bluetooth
  • Ponad 500 wysokiej jakości brzmień: piano, syntezatorowe, smyczkowe, basowe i wiele więcej
  • Funkcja Loop Mix pozwala Ci tworzyć piosenki poprzez łatwe granie nut na keyboardzie
  • Zmieniaj brzmienia dzięki pętlom z intuicyjną kontrolą
  • Wsparcie Bluetooth MIDI dla aplikacji produkcji muzycznej na smartfonie lub tablecie
  • Wbudowana nagrywarka z backupem USB
  • Graj zawsze z wbudowanymi głośnikami lub poprzez słuchawki

Więcej szczegółów
Producent: https://www.roland.com/pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here