Zabawa z Roland GO:KEYS

0

Muzyka ma kształcić, bawić i inspirować. Z tą ideą zgadzają się chyba wszyscy, również Roland, wypuszczając na rynek produkt zupełnie inny aniżeli profesjonalne i drogie instrumenty z segmentu PRO. Poznajcie GO:KEYS

Ten absolutnie nieprofesjonalny keyboard – co trzeba podkreślić jako jego atut, na światło dzienne wyszedł już kilka miesięcy temu. Nie było o nim głośno, nie zrobił jakiejś oszałamiającej kariery. A szkoda. Gdyż tego typu muzyczne narzędzia są równie potrzebne, jak strasznie drogie i potwornie profesjonalne instrumenty, przeznaczone bardzo określonej grupie odbiorców.

GO:KEYS to przyjemny dla oka i przede wszystkim ucha keyboard z funkcją loopera i mixera. Lekki, naprawdę fajnie brzmiący pełnoprawny instrument, dzięki któremu zarówno najmłodsi jak i starsi artyści, uprzyjemnią sobie żywot muzykując gdziekolwiek chcą i przed kimkolwiek chcą. Keyboardzik zasilany jest bateriami, a jednocześnie naszpikowany całkiem fajnymi technologiami – 500 dobrych brzmień, Bluetooth audio/MIDI do połączenia ze smartfonem lub tabletem, wspomniany Loop Mix, intuicyjny one-touch, wbudowany rejestrator utworów z zapisem na USB i co chyba najważniejsze w tej klasie instrumentów – bardzo fajnie brzmiące głośniki.

Ok, profesjonalne narzędzia pracy muzyka, są potrzebna. I temu zaprzeczyć się nie da. Ale dzięki GO:KEYS mamy szansę na kreatywne pokolenie, muzykujące przy ognisku lub na szkolnych apelach. Mały, czerwony GO:KEYS to zachęta do tworzenia i zabawy. Czyli dokładnie tego, do czego został stworzony. Jak dla mnie – EXTRA!

Więcej info znajdziecie na stronie producenta www.pl.rolandeasteurope.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here