Andrea Bocelli w sierpniu w Warszawie

0

Gwiazda muzyki operowej w przystępniejszej, popowej wersji, Andrea Bocelli kolejny raz odwiedzi Polskę. Artysta wystąpi 22 sierpnia na PGE Narodowym w Warszawie.

Warszawski koncert podzielony zostanie na dwie części. W pierwszej – publiczność usłyszy najpopularniejsze utwory klasyczne i arie operowe, a w drugiej – melodyjne piosenki mówiące o przyjaźni, rodzinie i miłości. Największe przeboje Andrei Bocellego.


Koncert Andrei Bocellego odbędzie się 22 sierpnia na stadionie PGE Narodowy w Warszawie.

Bilety trafią do sprzedaży w piątek, 7 czerwca, o godzinie 10:00. Bilety do kupienia na www.ebilet.pl oraz www.bilety.imprezyprestige.com.

Szczegółowe informacje o wydarzeniu na www.facebook.com/events/572621396599083.


To, co zdecydowanie wyróżnia wydarzenie w Warszawie na tle innych, jest fakt wsparcia finansowego fundacji artysty. Organizacja tenora Andrea Bocelli Foundation zaangażowała się w dzieło PLUS1. Dzięki współpracy, z każdego sprzedanego biletu na koncert Andrei Bocellego na PGE Narodowym, przeznaczone zostaną cztery złote na cele charytatywne. Celem fundacji jest niesienie pomocy społecznościom żyjącym w skrajnym ubóstwie, a także walka z analfabetyzmem oraz cierpieniem spowodowanym chorobami i wykluczeniem społecznym. Więcej informacji można uzyskać pod adresami: www.plus1.org i www.andreabocellifoundation.org.

– Andrea Bocelli wielokrotnie wypełniał już największe areny świata, występował przed koronowanymi głowami państw, prezydentami i papieżami, a jego śpiew niezmiennie budzi szacunek i ogromne emocje. W naszym kraju artysta jest wciąż szalenie popularny i podziwiany. A po ostatnich koncertach, które organizowaliśmy z jego udziałem w Poznaniu i Szczecinie, zorientowaliśmy się, że miłość do Bocellego w Polsce jest naprawdę wyjątkowa. W obu przypadkach bilety zostały wyprzedane błyskawicznie, a fani wciąż pozostają w niedosycie. Koncert włoskiego tenora w Warszawie będzie więc odpowiedzią na oczekiwania Polaków – komentuje Janusz Stefański z agencji Prestige MJM, organizującej warszawski występ Andrei Bocellego.

Więcej o artyście na www.facebook.com/andreabocelli.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here