Roland AIRA Compact: kieszonkowe maszyny do tworzenia beatów, akordów i wokali!

0
Roland-AIRA-Compact_uptone

Roland zaprezentował trzy nowe i ultra-kompakotwe instrumenty z serii AIRA Compact. T-8 BEAT MACHINE, J-6 CHORD SYNTH oraz E-4 VOICE TWEAKER to najnowsze mini-syntezatory, które pobudzą waszą muzyczną kreatywność w dowolnym miejscu!

Kultowe brzmienie perkusji TR i basu TB marki Roland łączą się w kieszonkowej potędze rytmicznej z najnowszym T-8 BEAT MACHINE. J-6 CHORD SYNTH to z kolei innowacyjne urządzenie muzyczne z kreatywnym sekwencjonowaniem akordów i autentycznym brzmieniem JUNO-60. Do tego E-4 VOICE TWEAKER, który pozwoli Ci tworzyć klimatyczne wokalizy dzięki potężnym narzędziom do transformacji głosu, wysokiej jakości efektom i wbudowanemu looperowi! Idealna drużyna? Naszym zdaniem tak! A wszystko wskazuje, że to jeszcze nie koniec… 🙂

Wraz z nowymi instrumentami Roland AIRA Compact, producent zaprasza Was do tworzenia muzyki natychmiast po włączeniu zasilania. Dzięki przyjaznemu sterowaniu, inspirującym dźwiękom i mnóstwu kreatywnych narzędzi możesz szybko zamienić proste pomysły w oryginalne muzyczne produkcje.

Napędzana przez zaawansowaną technologię Analog Circuit Behavior (ACB), którą można znaleźć w najlepszych instrumentach Rolanda, seria AIRA Compact zapewnia prawdziwe brzmienia kryjące się za dekadami przebojów muzyki. Tworzenie z autentycznymi głosami ikon Rolanda, w tym rytmami TR, basami TB, syntezatorami JUNO, efektami VT i nie tylko jest teraz dosłownie podane na dłoni.

Roland-AIRA-Compact_lifestyle

Każdy model jest na tyle mały, że można go zmieścić w kieszeni, a dotykowy panel ułatwia rozpoczęcie kreatywnego procesu. Do tego wbudowane akumulatory litowo-jonowe zapewnią Wam kilka godzin nieprzerwanej  muzycznej zabawy na jednym ładowaniu.

Więcej szczegółów: https://www.roland.com/pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj