IK Multimedia iRig Pro Quattro I/O: mobilny interfejs i rejestrator audio w jednym?

0
IK Multimedia iRig Pro Quattro I/O

IK Multimedia wprowadza na rynek iRig Pro Quattro I/O. Ten profesjonalnej jakości interfejs audio wyposażono w cztery preampy mikrofonowe, posiada wbudowany mikrofon do natychmiastowego nagrywania i wiele więcej…

IK Multimedia iRig Pro Quattro I/O czerpie naszym zdaniem dużo ze znanych i bardzo lubianych przenośnych rejestratorów audio znanej serii H, zwłaszcza modelu H6 czy H8, japońskiej marki ZOOM. Prostota, mobilność i wygoda obsługi, a także szeroki zestaw opcjonalnych akcesoriów sprawia, że może stać się ciekawą alternatywą dla urządzeń japońskiego giganta.

iRig Pro Quattro I/O oferuje studyjną jakość 96 kHZ/24-bit, 4 wysokiej jakości, niskoszumowe przedwzmacniacze mikrofonowe z zasilaniem phantom; wejścia instrumentalne Hi-Z i liniowe, RCA i TRS; wyjścia zbalansowane XLR, stereo 3,5 mm i słuchawkowe; oraz pełne MIDI I/O. Urządzenie współpracuje ze wszystkimi urządzeniami od razu po wyjęciu z pudełka, w tym z telefonami iPhone, iPadami, urządzeniami z systemem Android, komputerami Mac i PC, ale może również służyć jako samodzielny przedwzmacniacz mikrofonowy lub mikser liniowy z wbudowanym limiterem i funkcją bezpośredniego monitorowania.

Co równie ciekawe, urządzenie posiada wbudowany mikrofon MEMS, który odrazu jest gotowy do rejestracji dźwięku gdziekolwiek się znajdujemy. Interfejs ten dostępny jest także w wersji Deluxe z niestandardowymi stereofonicznymi kapsułami mikrofonowymi iRig XY oraz kompletnymi akcesoriami.

IK Multimedia iRig Pro Quattro I/O

Na uwagę zasługują także inne udogodnienia jak certyfikat MFi aby bezproblemowo współpracować z urządzeniami iOS. Możliwość zapisywania kopii zapasowej w chmurze, a nie tylko na kartach SD, monitorowanie sygnału audi w czasie rzeczywistym dzięki wyjściu słuchawkowemu z niezależną regulacją głośności, funkcja Loopback czy dołączone oprogramowanie jak AmpliTube 5 SE z ponad 80 niezbędnymi modelami sprzętu dla gitary i basu oraz T-RackS 5 SE z 10 analogowo modelowanymi i cyfrowymi procesorami.

Czekamy zatem na oficjalną cenę oraz planowaną dostępność.

Więcej szczegółów
Producent: https://www.ikmultimedia.com
Dystrybutor: https://audiostacja.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj