SSKJEGG zadebiutuje na 59. KFPP w Opolu!

0
SSKJEGG

Sskjegg (czyt. szeg) to pochodzący z południa Polski charyzmatyczny duet tworzony przez Sabinę Brodę i Korneliusza Flisiaka. 25 marca 2022 ukazało się ich pierwsze, wydane własnym nakładem, wydawnictwo Samotności, a ich artystyczny dorobek doceniło Narodowe Centrum Polskiej Piosenki ogłaszając ich zwycięzcą tegorocznych “Opolskich Eliminacji do koncertu Debiuty” w ramach 59. KFPP.

O swojej twórczości mówią:

“SSKJEGG to przede wszystkim dźwięki, emocje i magia. Ubieramy historie w słowa i melodie. Nasza muzyka to spora dawka elektroniki z delikatnym wokalem, a wszystko to okraszone jest dosadnym tekstem, którym mamy nadzieję zapisać się w pamięci słuchaczy.:

Formacja sskjegg w obecnym składzie działa od 2 lat. W lipcu 2020 roku zespołowi udało się wydać singiel Toń pod szyldem inicjatywy My name is new wytwórni KAYAX, a 25 marca 2022 ukazało się też pierwsze, wydane własnym nakładem, wydawnictwo duetu, Samotności.

SSKJEGG---Samotnosci

“Płyta Samotności to zbiór różnych historii – tych mniej i bardziej udanych, wszystkie mają jednak wspólny mianownik, a jest nim ogromna emocjonalność. Inspiracje – to życie. To związki i rezonans po rozstaniach. To kłótnie i wojny, ale też chwile pełne szczęścia. To samotność w relacji z drugim człowiekiem, a także z sobą samym.”

Wydawnictwo promowały single:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj