Musikmesse2018: Prezentacja modułu brzmieniowego Ketron SD90 oraz stacji roboczej Ketron SD60

0

Nowości Ketron do gratka nie tylko dla fanów marki, ale i również dla wszystkich tych, którzy za rozsądne pieniądze pragną instrumentów nie odbiegających jakością wykonania i brzmienia od flagowych produktów najdroższych marek. Poznajcie zatem kilka szczegółów z modułu brzmieniowego SD90 oraz stacji roboczej SD60.

Ketron SD90 to długo oczekiwany moduł niemal żywcem wyciągnięty z osławionej stacji roboczej Ketron SD9.
Wszyscy ci, którzy pragnęli posiąść brzmienia wspomnianej stacji roboczej, a nie mieli na to kilku tysięcy złotych, teraz mogą nabyć ten właśnie moduł, ciesząc się brzmieniem najwyższej jakości. Wystarczy, że podłączycie zewnętrzną klawiaturę, a spod palców zabrzmi Wam ukochany przez Bartka Krzemińskiego Ketron SD9.

Drugim zaprezentowanym modelem na tegorocznych Musikmesse był najnowszy i nieco mniejszy model stacji roboczej o nazwie Ketron SD60.
SD60, to z jednej strony downgrade flagowego SD9 poprzez zmniejszenie rozmiarów i tym samym zakresu klawiatury, z drugiej zaś upgrade dzięki zaimplementowanym głośnikom zewnętrznym.
Ketron SD60, jak powiedział nam przedstawiciel marki na Musikmesse 2018, jest najzwyczajniej w świecie odpowiedzią firmy na potrzeby rynku.

My się z takim podejściem absolutnie zgadzamy, gdyż po co psuć to co dobre, prawda?
Zapraszamy do materiału wideo!

Więcej info:
Producent: www.ketron.it
Dystrybutor: www.fxmusic.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here