Koncerty Chopinowskie online z udziałem wspaniałych artystów i fortepianami Shigeru Kawai

0

Od czerwca, Łazienki Królewskie w Warszawie przyciągają olbrzymią rzeszę melomanów. Jak to możliwe? Wszystko za sprawą Koncertów Chopinowskich, a ich transmisje na żywo można oglądać online!

Zapewne radość byłaby zdecydowanie większa, gdyby w koncertach można było uczestniczyć na żywo, jednak aktualna sytuacja zmusiła organizatorów do zmiany formy i udostępniania koncertów w sieci, co mimo wszystko spotkało się z dużym zainteresowaniem. Niewątpliwą zaletą tej formy jest fakt, że do każdego koncertu jaki był transmitowany od czerwca tego roku, można wrócić w dowolnej chwili, kiedy ponownie zapragniemy wysłuchać jednego ze swoich ulubionych dzieł i ulubionego artysty.

Przed nami jeszcze tylko trzy koncerty tegorocznej edycji, a wszystkie transmisje dostępne są na stronie: https://www.lazienki-krolewskie.pl/pl/wydarzenia/koncert-chopinowski

Ważnym partnerem, bez którego trudno wyobrazić sobie tegoroczną edycję Koncertów Chopinowskich jest firma Silesia Music Center, która będąc przedstawicielem marki Kawai w Polsce, udostępniła jeden ze swoich koncertowych instrumentów na potrzeby wydarzenia.

O wspaniałych instrumentach tej japońskiej marki pisaliśmy już wielokrotnie, więc jeśli interesują Was publikacje na ich temat to znajdziecie je TUTAJ: https://uptone.pl/tag/kawai

Flagową serią instrumentów jest linia Shigeru Kawai, pochodząca od nazwiska założyciela firmy. Więcej na ten temat pisaliśmy w poniższej publikacji:

Shigeru Kawai SK-EX: gdy liczy się każdy detal…

Więcej szczegółów
Producent: http://kawai.pl / https://www.kawai-global.com
Dystrybutor: https://www.facebook.com/Silesia.Music.Center

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here