KETRON SD9 – Keyboard do zadań specjalnych

0

Po SD5 i SD7, Ketron pokusił się o wypuszczenie kolejnego już profesjonalnego narzędzia pracy o kodzie SD9. I myli się ten, kto myśli że keyboard nie może być narzędziem profesjonalnym.

Już sama specyfikacja techniczna tego klawisza wiele mówi o jego przeznaczeniu. Procesor efektów DSP, sporych rozmiarów dotykowy wyświetlacz TFT i masa innych parametrów wyraźnie wskazują na jego w pełni profesjonalne przygotowanie do pracy.
Ketron SD9 wyposażony jest w 76 klawiszową ważoną klawiaturę. Na jego pokładzie znajdziemy m.in. 368 presetowych brzmień instrumentalnych, pamięć registracyjną składającą się z 4 banków po 1024 komórek każdy.
Dla bardzo szybkiego dostępu do danych, zastosowano pamięć masową typu SSD o pojemności 16GB oraz opcjonalny wyjmowany dysk HD SATA 2,5″.

Ketron SD9 wyposażony jest również w wiele gniazd, w tym USB, XLR oraz MIDI.
Nowy instrument firmy, wyposażony jest absolutnie w pełni do intensywnej pracy na scenie i w studio. Poza tym SD9 prezentuje się wyśmienicie. Jego ciemne barwy i malowane ramki nadają czystego i wyrazistego wyglądu.

Więcej informacji znajdziecie na stronie producenta www.ketron.it lub na stronie polskiego dystrybutora www.fxmusic.com.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here