Beyerdynamic TG 500, bezprzewodowy zestaw z półki PRO.

0

Nowa seria TG 500 to coś więcej, niż tylko podobne do siebie produkty o równie podobnych parametrach. Beyerdynamic stworzył serię niemalże doskonałą i pełną, kierując ją do bardzo konkretnej grupy odbiorców.

Seria składa się z 5 elementów, które możemy kupić tak osobno, jak i w całym zestawie.
W skład serii 500 wchodzą dwa mikrofony, transmiter, oraz dwa odbiorniki sygnałowe.
Zestaw zawiera produkty skierowane do instrumentalistów i wokalistów, a bezprzewodowa łączność jaką zapewnia TG 500 oferuje komfort w użytkowaniu przy zerowych stratach w komunikacji.

Transmitter TG 500B

Transmiter o mocy od 10 mW do 50 mW. Parametr można w prosty sposób ustawić do konkretnych potrzeb użytkownika. TG 500B wyposażony został w wyświetlacz LCD, na którym wyświetlane są konkretne parametry urządzenia oraz stan baterii. Ta zaś, gdy jest bliska rozładowaniu, informuje o tym użytkownika.

Podwójny odbiornik sygnałowy TG 500DR

Zakres działania do 120 metrów oraz szerokość pasma łączeniowego wynosząca do 40 MHz sprawiają, że urządzenie jest jednym z najlepszych w swojej klasie. Odbiornik zapewnia genialny komfort pracy o wysokich parametrach. Obsłuży również do 72 kanałów, co sprawia że świetnie sprawdzi się w większych instalacjach.

Mikrofony TG 500H-C oraz TG 500H-D

Moc transmisji tych mikrofonów może wynosić od 10 mW do 50 mW, a przy wadze zaledwie 230 g, są wygodne w użytkowaniu nie męcząc rąk. Mikrofony charakteryzują się świetnymi parametrami i niezawodną łącznością z odbiornikami za pomocą podczerwieni.

Pojedynczy odbiornik sygnałowy TG 500SR

Posiadając te same parametry co większy brat (powyżej), TG 500SR posiada również wejścia typu XLR oraz jack. Podobnie jak wszystkie urządzenie serii TG 500 wyposażone są w system ostrzegania przed wyczerpaniem baterii. Oba odbiorniki obsługują do 72 kanałów.

Więcej informacji znajdziecie na stronie producenta www.europe.beyerdynamic.com
Polskim opiekunem marki jest http://soundtrade.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here