Blush Response Sound Bank dla Nord Wave 2

144
Blush-Response-Sound-Bank-dla-Nord-Wave-2

Firma Nord Keyboards przedstawia nowy zestaw autorskich brzmień do syntezatora Nord Wave 2 stworzony przez artystę i sound designera znanego jako Blush Response.

Joey Blush to amerykański DJ mieszkający w Berlinie, znany na scenie muzyki elektronicznej jako Blush Response. Oprócz solowej działalności artystycznej w gatunkach takich jak techno, EBM czy industrial, programował elektronikę dla wielu innych wykonawców, w tym między innymi Fear Factory, a także występował jako członek Scar the Martyr – projektu Joeya Jordisona, byłego perkusisty grupy Slipknot.

Na przestrzeni ostatnich 10 lat artysta współpracował też z wieloma firmami jako sound designer, a ostatnio zaprogramował pakiet 25 oryginalnych patchy brzmieniowych dla syntezatora Nord Wave 2. Oto jak opisuje go sam twórca:

„Chciałem naprawdę zgłębić i pokazać inną stronę Wave 2 niż zwykle. Powiedziałbym, że te brzmienia są bardzo przydatne w science fiction, dźwiękach industrialnych i techno. Jest tu dużo sekwencera, tekstur FM i rzeczy znajdujących się na granicy tego, co przyjmujemy za dopuszczalne w dźwięku.“

Autorski pakiet Blush Response Signature Sound Bank dostępny jest za darmo na stronie nordkeyboards.com!

Więcej szczegółów
Producent: https://www.nordkeyboards.com
Dystrybutor: https://audiostacja.pl