AyseDeniz Gokcin gra na pianinie hybrydowym Kawai NV5S [VIDEO]

255
Kawai-NV5S-Novus

Kawai NV5S to najnowsze pianino hybrydowe serii NOVUS. Wyposażono je m.in. w doskonałą klawiaturę Millennium III Hybrid z prawdziwym mechanizmem tłumienia, łączność Bluetooth i niesamowite brzmienia, w tym dźwięki fortepianu Shigeru Kawai SK-EX. Posłuchajcie sami!

Kawai to nie tylko najwyższej klasy fortepiany koncertowe w tym flagowa linia Shigeru Kawai, ale także świetne pianina cyfrowe oraz hybrydowe. Hybrydowe? Co to znaczy? W Kawai ma to dwojakie znaczenie. Nieco inaczej wygląda to w serii pianin AURES, o których pisaliśmy TUTAJ, a nieco inaczej w serii NOVUS, w skład której wchodzi zarówno tytułowe pianino Kawai NV5S jak i hybrydowy fortepian gabinetowy Kawai NV10S.

Pianino Kawai Novus NV5 to pianino hybrydowe, którego konstrukcję oparto na modelach pianin akustycznych serii “K”. Cały mechanizm tych pianin został zachowany, zmieniono jedynie konstrukcję młoteczków, które w tym przypadku wykonane są z kompozytu. Waga każdego z nich została indywidualnie dobrana tak, aby jak najlepiej oddać zachowanie tych obecnych w modelach akustycznych.

Kawai-NV5S

Novus NV5S nie ma ponadto strun. Ruch młoteczków przetwarzany jest przez specjalne, optyczne czujniki, które wysyłają sygnał do świetnych głośników przez zaawansowany tor audio przygotowany przez specjalistów z ONKYO. Obecność płyty rezonansowej dodatkowo wzbogaca wydobywające się z głośników brzmienie. Konstrukcja ta, razem z bogactwem brzmień i funkcji daje nam pianino niemal idealne. Do tego z zachowaniem wszystkich dobrodziejstw technologii cyfrowej oraz dużemu ekranowi dotykowemu LCD.

Więcej szczegółów:
Producent: https://www.kawai-global.com
Dystrybutor: www.silesiamusiccenter.pl

Zapraszamy zatem do słuchania: