Kawai Novus NV10S i NV5S z pierwszym, oficjalnym materiałem video

1

Pod koniec maja, firma Kawai zapowiedziała nowe pianino hybrydowe NV5S oraz fortepian hybrydowy NV10S. Teraz producent dzieli się pierwszymi materiałami video nowych instrumentów.

NV10S i NV5S to najnowsze instrumenty hybrydowe serii Novus od Kawai, będące kontynuacją wielokrotnie nagradzanych NV10 i NV5. Poza topową klawiaturą fortepianową Millennium III, w odświeżonych modelach znajdziemy m.in. ulepszony system głośników i silnik brzmieniowy odpowiedzialny za przetwarzanie próbek brzmieniowych flagowego fortepianu koncertowego Shigeru Kawai SK-EX. Szerzej opisaliśmy je TUTAJ.

Zapraszamy do pierwszych, oficjalnych materiałów video:

Więcej szczegółów:
Producent: https://www.kawai-global.com
Dystrybutor: www.silesiamusiccenter.pl

1 KOMENTARZ

  1. […] Kawai to nie tylko najwyższej klasy fortepiany koncertowe w tym flagowa linia Shigeru Kawai, ale także świetne pianina cyfrowe oraz hybrydowe. Hybrydowe? Co to znaczy? W Kawai ma to dwojakie znaczenie. Nieco inaczej wygląda to w serii pianin AURES, o których pisaliśmy TUTAJ, a nieco inaczej w serii NOVUS, w skład której wchodzi zarówno tytułowe pianino Kawai NV5S jak i hybrydowy fortepian gabinetowy Kawai NV10S. […]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj