Zildjian L80 Low Volume China 18″ uzupełnia serię “cichych blach”!

0

Mimo wielu różnych i bardzo odmiennych opinii na temat tzw. “cichych blach”, które oferuje już kilku producentów, Zildjian z powodzeniem rozszerza serię L80 Low Volume o kolejny model.

Nowa blacha Zildjian Low Volume China 18″ miała swoją premierę w sierpniu tego roku uzupełniając już dość pokaźną linię tej serii. Dziś jednak możemy ją zobaczyć w oficjalnym materiale w konfiguracji z innymi talerzami Low Volume. Posłuchajcie także co o niej mówi perkusista – Kaz Rodriguez:

Zildjian L80 Low Volume to seria blach, które występują zarówno w zestawach jak i pojedyncze instrumenty. Pisaliśmy o niej już w artykule: Zildjian wprowadza na rynek nowe blachy Low Volume! Warto jednak przypomnieć, że jej głównym atutem, do którego przekonuje producent, jest cichsze brzmienie dochodzące do 80% klasycznej blachy przy jednoczesnym zachowaniu właściwości brzmieniowych, z których słynie producent. Ich głównym zastosowaniem mają być ćwiczeniówki, sale lekcyjne bądź koncerty na których duża ilość dB jest niemile widziana 🙂

Więcej szczegółów:
Producent: https://zildjian.com/l80-low-volume
Dystrybutor: http://www.adamusic.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here