TAMA Dyna-Sync Direct Drive dostępna Polsce!

0

O nowej i dość rewolucyjnej stopie perkusyjnej TAMA Dyna-Sync Direct Drive, która zadebiutowała na tegorocznych targach NAMM Show, pisaliśmy już kilkukrotnie. Pamiętajcie, że już możecie ją testować w polskich sklepach muzycznych!

Jak poinformował firma Meinl Distribution, przedstawiciel marki TAMA Drums w Polsce, nowa stopa, a w zasadzie dwie (w wersji pojedynczej i podwójnej) są dostępne w polskich sklepach muzycznych i możecie je sprawdzać, testować i kupować 🙂

Szerzej na jej temat pisaliśmy w artykule: https://uptone.pl/perkusja/anika-nilles-i-nowa-stopa-perkusyjna-tama-dyna-sync.

W skrócie…

Stopa TAMA Dyna-Sync direct drive powstała w oparciu o filozofię projektowania zwaną TAMA Dynamic Synchronization System. System zawiera design skierowany na optymalną reakcję, podwójne połączenia i regulowaną krzywkę. Jak zapewnia producent, połączenie tych trzech elementów daje wyjątkową prędkość, moc i precyzję Dyna-Sync. TAMA Dyna-Sync na nowo definiuje równowagę mocy, prędkości i precyzji w stopach perkusyjnych Direct Drive oraz burzy tym samym dotychczasowe założenia stóp Direct Drive.

“Jesteśmy podekscytowani tym, że perkusiści będący na różnych poziomach zaawansowania i z różnych stylów muzycznych, będą mieli możliwość tak dużego zakresu regulacji oraz odkrycia tym samym nowych wrażeń z gry na stopie Direct Drive.”

– informuje specjalista od produktów w firmie TAMA Drums.

Tama Dyna-Sync zdobyła także nagrodę „Best in Show” w kategorii “Dodatki i Akcesoria” podczas Winter NAMM show 2019! Pisaliśmy o tym w artykule: https://uptone.pl/scena/namm2019-best-in-show-najwspanialsze-premiery-targow-z-anaheim

Seria Dyna-Sync oferuje dwa modle: z pojedynczą i podwójną stopą i jak już wspominaliśmy wyżej możecie je sprawdzić u lokalnego sprzedawcy Tama!

Więcej szczegółów:
Producent: https://www.tama.com
Dystrybutor: http://www.meinldistribution.pl

Zapraszamy także do naszego testu najnowszej stopy!

TAMA Dyna-Sync przetestowana!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here