Tak tanio jeszcze nie było! Sennheiser e904 w wyjątkowej cenie!

0

Jak informuje firma Aplauz Audio, przedstawiciel marki Sennheiser, w ramach promocji „Mikrofon Miesiąca” przygotowanej przez producenta z okazji 20-lecia serii evolution, w marcu 2018 mikrofonem miesiąca będzie e904 dostępny w sklepach partnerskich oraz na stronie www.sennheiser.pl w cenie 529 złotych brutto!

O mikrofonie pisaliśmy ponad rok temu, w przygotowanym przez nas zestawieniu i poradniku – uptone.pl/scena/naglasniamy-zestaw-perkusyjny-na-jakie-mikrofony-postawic – najlepszych mikrofonów do nagłośnienia zestawu perkusyjnego.

Model e 904 to instrumentalny mikrofon o charakterystyce kardioidalnej do rejestracji i nagłaśniania bębnów oraz instrumentów perkusyjnych. To co sprawia, że mikrofon ten zyskał uznanie wśród realizatorów dźwięku to bardzo dobra charakterystyka brzmieniowa, pełny i żywy dźwięk, doskonale oddający niuanse techniczne perkusji oraz dobrze słyszalny szybki atak. Dodatkowa cewka eliminująca zakłócenia elektromagnetyczne stawia ten mikrofon wśród pełnowartościowych i niezawodnych narzędzi pracy przy rejestracji dźwięku.


UWAGA: Promocja na mikrofon Sennheiser e904 obowiązuje od 1 do 31 marca.

W tym roku mija 20 lat od momentu wprowadzenia na rynek profesjonalnej linii mikrofonów Sennheiser evolution. Produkowana w Niemczech seria stała się klasycznym wyposażeniem osób zawodowo wystepujących na scenie. Dzięki zaufaniu artystów oraz inżynierów dźwięku, linia evolution jest uznawana za jeden z flagowych produktów niemieckiego producenta. Urodziny serii Sennheiser postanowił uczcić rabatami na wybrane mikrofony serii evolution w ramach akcji “Mikrofon Miesiąca”.

W 2018 roku firma Sennheiser każdego miesiąca zaoferuje znakomite promocje-niespodzianki na mikrofony z serii evolution w ramach akcji „Mikrofon Miesiąca”. Artyści, realizatorzy oraz inne osoby, pracujący z dźwiękiem będą mogły zakupić znakomite mikrofony w okazyjnych cenach. Objęte rabatami zostaną między innymi mikrofony dla wokalistów, perkusistów czy też basistów.

Więcej info:
Producent: www.sennheiser.pl
Dystrybutor: www.aplauzaudio.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here