Nowe słuchawki dla sportowców Audio-Technica ATH-SPORT50BT i ATH-SPORT70BT

0

Patrząc na gamę kolorystyczną słuchawek Audio-Technica ATH-SPORT50BT i ATH-SPORT70BT, pierwsze, co przychodzi do głowy, to: “w końcu nie będzie problemu w co ubrać się na siłownię, żeby pasowało do słuchawek…” 🙂 Oj nie, w tym przypadku zdecydowanie nie będzie tego problemu.

Co by nie mówić, Audio-Technica sunie do przodu tak, że za chwilę zostawi całą konkurencję za sobą. Jak na dobrego sportowca przystało 🙂 Nie da się zaprzeczyć, że w najnowszej serii słuchawek sportowych ATH-SPORT70BT i ATH-SPORT50BT każdy, uprawiający sport meloman, znajdzie coś dla siebie.

Obydwa modele mają to, co najważniejsze dla słuchającego muzyki wielbiciela endorfin- dobre brzmienie i odporność na wilgoć (certyfikat IPX5). Oba nowe modele wykorzystują specjalne haczyki, które zwiększają stabilność mocowania słuchawek w uszach, mają też wbudowany akumulator zapewniający aż sześć godzin pracy, a umieszczone w lewej słuchawce 3-przyciskowe zdalne sterowanie i mikrofon umożliwiający łatwe odtwarzanie muzyki, regulowanie poziomu głośności oraz odbieranie połączeń telefonicznych.

Jeśli podczas treningu chcecie być bardziej chic, powinniście zaopatrzyć się w model ATH-SPORT70BT. Producent oferuje tu dwie stylowe wersje wykończenia – diamentowo-czarne i różowo-złote, wyposażone w wytrzymałe, pokryte karbonem 9-milimetrowe przetworniki. Zapewniają one czysty, precyzyjny i dynamiczny dźwięk oraz wyposażone są w specjalną funkcję, która przekazuje do uszu dźwięki otoczenia – wystarczy stuknąć lewą obudowę, aby ją aktywować.
Dodatkowo słuchawki wyposażone są w wygodne i komfortowe silikonowe wkładki w rozmiarach XS, S, M i L, a także piankowe wkładki Comply™ (rozmiar M) wzbogacone o zwiększającą komfort i technologię SweatGuard™. ATH-SPORT70BT obsługują łączność Bluetooth® 4.1 oraz kodeki SBC i AAC.

Dla tych, którzy chcą wyróżnić się z tłumu, słuchawki ATH-SPORT50BT dostępne są w wielu przykuwających uwagę wersjach kolorystycznych: różowej, turkusowej, żółtej i czarnej. Pod tą przyciągającą wzrok powłoką skrywają się 9-milimetrowe przetworniki, zapewniające czysty, dynamiczny dźwięk poprzez bezprzewodowe połączenie Bluetooth®.
Model Audio-Technica ATH-SPORT50BT dostarczany jest wraz z wymiennymi silikonowymi wkładkami dousznymi (rozmiary XS, S, M, L), izolującymi użytkownika od dźwięków z zewnątrz. Dodatkowo do słuchawek dołączone są usztywniane wkładki,pozwalające na przenikanie do uszu części szumu tła, zwiększając tym samym bezpieczeństwo korzystania ze słuchawek na świeżym powietrzu. ATH-SPORT50BT obsługują łączność bezprzewodową Bluetooth® 4.1 oraz kodek SBC.

Słuchawki Audio-Technica ATH-SPORT70BT i ATH-SPORT50BT pojawią się w sprzedaży w drugim kwartale br. Nominalne ceny detaliczne obu modeli poznamy w chwili wprowadzania produktów na polski rynek.

Więcej info:
Producent – eu.audio-technica.com
Dystrybutor – www.audioklan.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here