Posiadasz vintage’owy zestaw? Poznaj Remo Classic Fit Drumheads

0

Właściciele vintage’owych zestawów perkusyjnych, dość często spotykają się z sytuacją, że średnica ich bębnów nie pasuje do naciągów dostępnych w sklepach. Rozwiązaniem tych problemów mogą być naciągi Remo Classic Fit.

Remo Classic Fit Drumheads, to naciągi pasujące do ponadwymiarowych bębnów z lat ’50 i ’60, również tych, które z biegiem czasu straciły swoją formę i kształt. Stało się to możliwe dzięki odpowiednio zaprojektowanej węższej wewnętrznej obręczy przy zachowaniu zewnętrznej średnicy takiej samej jak w nowoczesnych naciągach, dzięki czemu Classic Fit pasują również do nowszych typów bębnów.

Naciągi Remo Classic Fit Drumheads ozdobiono logo Weatherking, nawiązującym do klasycznych naciągów Remo. Naciągi te weszły do produkcji w 1957 roku. Były to pierwsze naciągi wytwarzane z wytrzymałego i odpornego na warunki pogodowe mylaru dostarczanego przez koncern DuPont.

Więcej informacji znajdziecie na stronie producenta www.remo.com oraz na stronie polskiego dystrybutora pl.gewamusic.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here