Piotr Matusik (piano) i Łukasz Kurzydło (congas) w wyjątkowym duecie!

0

Piotr Matusik i Łukasz Kurzydło to dwójka młodych i niezwykle utalentowanych muzyków. Popełnionym przez nich ostatnio nagraniem chwali się także jeden z największych producentów instrumentów perkusyjnych – Pearl Drums. Jest czym! Sami zobaczcie i posłuchajcie!

Po raz kolejny sprawdza się cytat: “mniej znaczy więcej”. W tym przypadku, dwójka uzdolnionych młodych artystów, potrzebowała piana i zestawu kong, aby uraczyć nas sporą dawką różnorodnych emocji i wrażliwości muzycznej.

Oczywiście całą robotę robią świetni muzycy, których warsztat techniczny i doświadczenie, pozwalają słuchaczom cieszyć się takimi wykonami. Jednak do profesjonalnej pracy potrzebne są profesjonalne narzędzia dlatego zwróćmy uwagę na czym chłopaki grają.

Piotr Matusik korzysta ze świetnego stage piano – Kawai ES8. Kawai ES8 swoją premierę na rynku miał 3 lata temu i od tamtej pory cieszy się sporym uznaniem i zaufaniem pianistów. Jego poprzednikiem był uznany model ES7. Wszystko za sprawą naprawdę świetnych próbek brzmień piana, co zresztą możecie usłyszeć w powyższym nagraniu, oraz dzięki bardzo dobremu stosunkowi ceny do jego możliwości. Kilka słów na temat tego instrumentu napisaliśmy w artykule: Kawai ES8 – więcej niż tylko cyfrowe pianino. Oczywiście masę opinii i testów znajdziecie w sieci.

Łukasz Kurzydło w tym wykonaniu korzysta ze świetnego zestawu kong Pearl Elite Series oraz modeli – tych zielonych 😉 – sygnowanych nazwiskiem wybitnego perkusjonalisty – RICHIE FLORES, czym zresztą chwali się sam producent. Oczywiście ich wykończenie może być praktycznie takie jakie sobie wymarzycie!

Więcej szczegółów na temat muzyków:
Łukasz Kurzydło – www.lukaszkurzydlo.pl
Piotr Matusik – www.facebook.com/piotrmatusikmusic

Więcej szczegółów na temat sprzętu:
Producent: www.pearleurope.com/congas
Producent: www.kawai-global.com/es8
Dystrybutor: http://silesiamusiccenter.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here