NAMM 2020: Pacific Drums zapowiada nowy zestaw i werbel PDP 20th Anniversary

0

Mija 20 lat od powołania do życia marki Pacific Drums. Na tę okazję firma Drum Workshop zapowiada wprowadzenie na rynek zupełnie nowego zestawu perkusyjnego oraz werbla sygnowanego nazwą 20th Anniversary.

Pacific Drums 20th Anniversary Kit

Nowy zapowiadany zestaw to łącznie cztery elementy: Tomy 8” x 10” i 9” x 12” zawieszone na systemie Suspension Tom Mounts, Floor Tom: 14” x 16” oraz Bęben basowy 18” x 22”. Do budowy korpusów użyto siedmiu warstw z klonu europejskiego. Wykończone zostały na mat, w kolorze czarnym z połyskującymi czarnymi pasami oraz osprzętem w wersji Antique Bronze. Jak zaznacza producent, bębny wyposażono w śruby z gęstym gwintem True Pitch Tension Rod oraz naciągi Remo.

PDP 20th Anniversary Snare Drums

Nowy werbel stanowiący uzupełnienie linii 20th Anniversary występuje w rozmiarze 6.5” x 14”. Na uwagę zasługuje tutaj 10-warstwowy korpus z klonu europejskiego wraz z maszynką DW Mag Throw-off.

Warto zainteresować się limitowaną serią Pacific Drums 20th Anniversary, gdyż zarówno zestaw jak werbel oferowane w sprzedaży będą tylko w roku bieżącym.

Brand Manager Pacifik Drums, Rob Dean powiedział: “Zestawem 20th Anniversary Kit chcieliśmy zarówno zaprezentować w jakiej formie jest obecnie nasza marka, ale i również pokazać perkusistom, w jakim kierunku zmierzamy. Otóż w 2020 roku zaprezentujemy kilka naprawdę dużych projektów, a nowy zestaw jest jednocześnie ich zapowiedzią i uhonorowaniem dwóch dekad naszej działalności. Tak właśnie wystartowaliśmy”.

Więcej szczegółów
Producent: http://www.pacificdrums.com
Dystrybutor: https://pl.gewamusic.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj