Nowe wykończenia i limitowane zestawy od TAMA Drums na 2020!

0

Oferta nowości od TAMA Drums jakie zobaczymy w 2020 roku jest imponująca, a wśród nich nowe i piękne wykończenia, a także limitowane zestawy w serii Starclassic Walnut/Birch!

Zacznijmy zatem od limitowanych zestawów w serii Tama Starclassic Walnut/Birch z wykończeniami Neon Yellow Oyster i Neon Orange Oyster. Każdy z zestawów będzie dodatkowo wyposażony w hardware w wykończeniu Black Nickel co dodatkowo wzmacnia wizualnie charakter bębnów.

Jeśli chodzi o konfigurację to wygląda ona następująco:

  • 16″x22″ Bass Drum x1
  • 7″x10″ Tom Tom x1
  • 8″x12″ Tom Tom x1
  • 12″x14″ Floor Tom x1
  • 14″x16″ Floor Tom x1
  • 2x tomholdery MC69
  • Do zestawu będzie oferowany osobno werbel w tym samym wykończeniu w rozmiarze: 6.5″x14″

Nowością w tej serii jest także wyjątkowo piękne wykończenie (przynajmniej naszym zdaniem) o nazwie Satin Purple Atmosphere Fade.

Jeśli chodzi o samą konstrukcję bębnów z serii Starclassic Walnut/Birch to warto przypomnieć, że miała ona swoją premierę dokładnie rok temu. My pisaliśmy o niej także TUTAJ: https://uptone.pl/perkusja/thaddeus-dixon-i-tama-starclassic-walnut-birch. Hybrydowe korpusy tomów i werbla mają grubość 6 mm i składają się z czterech zewnętrznych warstw brzozy oraz dwóch wewnętrznych warstw czarnego orzecha amerykańskiego. Bęben basowy składa się z pięciu warstw brzozy i dwóch orzecha, a ich grubość to 8 mm. Jeśli chodzi o zastosowane rozwiązania to znajdziemy tu Quick-Lock oraz Star-Cast, tom holder Swivel-Wing, claw hooki z gumowymi podkładkami chroniącymi drewno, odlewane obręcze typu Die-Cast, nóżki floorów z gumą Air Pocket oraz naciągi Evans.

Kolejne nowe wykończenia znajdziemy w seriach: STAR Walnut, Starclassic Maple, S.L.P. i Superstar Classic, a wszystkie szczegóły znajdziecie TUTAJ: www.tama.com/new_stuff_2020

Więcej szczegółów
Producent: https://www.tama.com
Dystrybutor: http://www.meinldistribution.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here