[17-18/02/2020] JBL & Soundcraft Road Show w Łodzi i Poznaniu!

0

ESS Audio zaprasza na JBL & Soundcraft Road Show! 17 lutego w Łodzi i 18 lutego w Poznaniu odbędą się pierwsze dwie edycje serii prezentacji. Będzie to pierwszy etap zapowiadanego przez dystrybutora cyklu darmowych warsztatów ale obowiązują zapisy! Przewidziane są także nagrody… 🙂

Jak czytamy na stronie firmy ESS Audio:

“Zapraszamy na serię spotkań, podczas których przybliżymy całą gamę najnowszych profesjonalnych rozwiązań z naszej oferty. Warsztaty, z którymi planujemy odwiedzić różne rejony Polski, będą świetną okazją do poznania nowych produktów i rozwiązań oferowanych przez marki z grupy HARMAN Professional, KALI Audio, Austrian Audio oraz LEA Professional.

Pokażemy gotowe, kompletne rozwiązania estradowe. Przybliżymy sposób obsługi i konfiguracji aktywnych zestawów głośnikowych (w tym najnowszych serii JBL IRX100, EON Compact, VTX F), monitorów scenicznych, konsolet cyfrowych (serii Soundcraft Ui i Vi) oraz procesorów DSP.

Nie zabraknie sprzętu studyjnego: zaprezentujemy monitory JBL oraz Kali Audio (również najnowsze trójdrożne IN-8), mikrofony AKG i Austrian Audio (m.in. nowe OC818 i C44 Lyra) i słuchawki włącznie z przedpremierowymi Hi-X55!”

Wśród uczestników warsztatów będą rozlosowywane atrakcyjne nagrody!

Prezentacje poprowadzi:

  • Michał Jantar – realizator i inżynier systemów z wieloletnim praktycznym doświadczeniem. Obecnie oprócz realizacji koncertowych zajmuje się konsultacjami przy realizacjach projektów pro-audio i AV.

UWAGA! Udział w „roadshow” jest bezpłatny, ale wymagana jest obowiązkowa wcześniejsza rejestracja!

Obowiązkowa rezerwacja miejsca poniżej:

Więcej szczegółów:
http://www.essaudio.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here