Thaddeus Dixon i Tama Starclassic Walnut/Birch

0

Tama Starclassic Walnut/Birch to jedna z nowości perkusyjnych tego roku. Absolutnie wyjątkowe wykończenie z orzecha i brzozy, to tylko ułamek tego co drzemie pod nazwą Tama Starclassic. Dziś posłuchajcie jak to cudo brzmi w rękach Thaddeusa Dixona.

Sądząc, że część z Was może nie znać owego Pana, króciutko o jego osobie.
Thaddeus Dixon, to postać znana nie tylko perkusistom ale pewnie szerokiej rzeszy muzyków kochających Gospel, R&B czy chociażby Jazz.

Dixon urodził się 1984 roku w Detroit, jako syn Gusa i Denise Dixon. Na perkusji zaczął grać już w wieku 4 lat, a swoje umiejętności szlifował w murach kościoła do którego należał.
Zawodową karierę rozpoczął w roku 2006 podczas wspólnych występów z takimi artystami jak Steve Nelson czy Mulgrew Muller.

Dziś jednak mamy dla Was prezentację, w której biorą udział dwie gwiazdy: wspomniany Thaddeus Dixon i zestaw orzechowo-brzozowy Tama Starclassic.

Zestawy Starclassic nieustannie przeżywają swoistą ewolucję. Od tych wykonanych z klonu, przez brzozę, bubingę, mieszanie brzozy z bubingą aż do prezentowanej Starclassic Walnut/Birch.
Według producenta, zestaw gwarantuje najlepszy stosunek drewna orzecha do brzozy, co ma przyczynić się do niesamowitego brzmienie. Co więcej, TAMA zapewnia, że nowy zestaw zachowuje wspaniałe walory brzmieniowe znane z poprzednich zestawów, dając jednocześnie wyraźny powiew świeżości.

Podstawowe specyfikacje zestawów Starclassic Walnut/Birch:

14″x22″ Bass Drum
8″x12″ Tom Tom + mocowanie
16″x16″ Floor Tom

16″x22″ Bass Drum
8″x10″ Tom Tom
9″x12″ Tom Tom
14″x16″ Floor Tom
+ Double Tom Holder

16″x22″ Bass Drum
7″x10″ Tom Tom + mocowanie
8″x12″ Tom Tom + mocowanie
12″x14″ Floor Tom
14″x16″ Floor Tom

Łącznie zestawy Tama Starclassic Walnut/Birch dostępne są aż w 13 wykończeniach kolorystycznych.

Więcej szczegółów
Producent: https://www.tama.com
Dystrybutor: http://www.meinldistribution.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here