Meinl Cymbals Luke Holland – Artist Concept Model 10/12″ Baby Stack [VIDEO]

0
Meinl-Cymbals-Luke-Holland---Artist-Concept-Model-10_12-Baby-Stack

Meinl “Artist Concept Model” to wyjątkowa linia talerzy efektowych stworzona przy współpracy ze znakomitymi perkusistami. Nie inaczej jest w przypadku najnowszego modelu Artist Concept Model 10/12″ Baby Stack, który powstał przy ścisłej współpracy z Luke Holland. Posłuchajcie co sądzi na temat swojej sygnatury.

Każdy perkusista dąży do uzyskania swojego indywidualnego brzmienia, a co za tym idzie także konfiguracji zestawu perkusyjnego. Firma Meinl Cymbals stworzyła taką okazję jednym z najlepszych perkusistów na świecie przygotowując wspomnianą wyżej linię “Artist Concept Model“. W tym roku dołączyły do niej cztery nowe blaszki, a jedną z nich jest tytułowy Luke Holland – Artist Concept Model 10/12″ Baby Stack z serii Byzance!

Meinl-Cymbals-Luke-Holland---Artist-Concept-Model-10_12-Baby-Stack

W skrócie… Mały stack o ogromnym potencjale! Jest niesamowicie wszechstronny i uniwersalny pod względem użycia. Uderzenia w krawędź wytwarzają “tłuste” brzmienie, podczas gdy uderzenia w górne talerze główką pałeczki dają szybką reakcję oraz efekt staccato, co pozwala na dużą dynamiczną odpowiedź. Talerze stykają się ze sobą kopułkami (bell), dzięki czemu stacker zmieści się w dowolnym miejscu zestawu, w którym mógłby pojawić się mały talerz np.splash.

Specyfikacja techniczna:

  • Waga: Thin
  • Materiał: Brąz B12/B20
  • Wyprodukowane w Turcji,
  • Wykończenie: Raw, Brilliant
  • Technologia: Maszynowo-ręczna
  • Styl muzyczny: Electro, Jazz, R&B, Studio, World, Metal, Rock, Pop, Fusion

A jak to wygląda w praktyce i opinii samego artysty? Zapraszamy do najnowszego materiału wideo:

Więcej szczegółów
Producent: https://meinlcymbals.com
Dystrybutor: https://meinl.de/en

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj