Limitowana seria werbli TAMA Woodworks w nowych wykończeniach na 2020!

0

W 2020 roku limitowana seria werbli TAMA Woodworks dostępna będzie w nowych wykończeniach Black Oak Wrap (BOW), Natural Zebrawood Wrap (NZW). Zapraszamy do ich krótkiej prezentacji.

Tama Woodworks to bardzo ciekawa seria drewnianych werbli, w której producent co roku wypuszcza limitowaną linię wykończeń. W tym roku będą to cztery modele w rozmiarach 6.5″x14″ i 8″x14″, a każdy dostępny w wykończeniu Black Oak Wrap (BOW) i Natural Zebrawood Wrap (NZW).

Werble TAMA Woodworks cieszą się dużą popularnością z kilku powodów. Po pierwsze są limitowane co sprawia, że stajemy się właścicielem dość unikatowego instrumentu, a po drugie i przede wszystkim, oferują szerokie zastosowanie dzięki swojej uniwersalności przy bardzo atrakcyjnej cenie. Za każdy model nie powinniście zapłacić więcej niż 500 PLN!

Seria ta przeznaczona jest dla perkusistów, poszukujących instrumentu, który łączy w sobie bardzo dobre walory brzmieniowe i porządne wykonanie, jednocześnie w bardzo atrakcyjnej cenie. Korpus werbli TAMA Woodworks mają grubość 8mm i wykonane są 8 warstw topoli. Drewno to charakteryzuje się bardzo ciepłym brzmieniem i solidną ilością średnich i wysokich częstotliwości oraz odpowiednio reaguje na zmiany dynamiki podczas grania. Ich wysoka jakość wykonania oraz dobre walory brzmieniowe i stylistyczne czynią je świetną propozycją na perkusistów poszukujących uniwersalnego werbla do szerokiego wachlarza zastosowań, jednocześnie po za kupie którego nasz budżet drastycznie nie ucierpi.

Na ich osprzęt składają się:

  • obręcze – Triple Flanged Hoop z 8 otworami
  • lugi – MSL60S
  • sprężyny – MS20R14S
  • maszynka – MUS65A/MUS60B

Więcej szczegółów
Producent: https://www.tama.com
Dystrybutor: http://www.meinldistribution.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj