Nowy limitowany cowbell i perkusjonalia efektowe od Latin Percussion

0

Firma Latin Percussion zaprezentowała ostatnio serię instrumentów perkusyjnych z grupy idiofonów, m.in. sygnowany cowbell, czyli tzw. krowi dzwonek, frustę oraz terkotkę.

Idiofony, to szeroko wykorzystywane instrumenty muzyczne zarówno w muzyce latynoamerykańskiej jak i symfonicznej. Firma Latin Percussion ostatnio zaprezentowała kilka z nich, m.in. krowi dzwonek, frustę czy chociażby terkotkę.

LP John “Dandy” Rodriguez High Pitch Hand Held Cowbell

John “Dandy” Rodriguez od dawna współpracuje z Latin Percussion, czego efektem tym razem jest limitowany krowi dzwonek występujący w dwóch opcjach (Hi i Lo).
Wyprodukowanych dzwonków zostanie tylko sto sztuk.
Instrumenty są ręczne wykonane z jednego elementu stali. Dzwonki Hi Bell LPJR1C oraz Lo Bell LPJR2C będą dostępne w wersjach wykończenia ze szczotkowanej stali lub chromowanej.

Więcej informacji o instrumencie znajdziecie TUTAJ

LP 18″ Red Oak Slapstick

Instrument został wykonany z najwyższej jakości dębu.
Ta klasyczna frusta zwana również batem, wykonana została z najwyższej jakości dębu, dzięki czemu wydaje silny uderzany dźwięk. Posiada wygodną rękojeść oraz zawias sprężynowy pozwalający na wygodne i bezpieczne użytkowanie.
Instrument ten jest szeroko wykorzystywany w muzyce symfonicznej takich kompozytorów jak R. Strauss czy M. Ravel.
Frusta ma standardową dla tego instrumentu długość 18″.

Więcej informacji o instrumencie znajdziecie TUTAJ

LP Standard Ratchet

Terkotka Latin Percussion Standard Ratchet wyposażona została w stalową ramę 6 ¾ oraz w śrubę oczkową pozwalającą zainstalować instrument na dowolnym drążku o średnicy 3/8″.
Producent zwraca również uwagę na bardzo solidnie wykonane zęby, które pozwalają na uzyskanie silnego i ciągłego terkotania.

Więcej informacji o instrumencie znajdziecie TUTAJ

Więcej szczegółów
Producent: http://www.lpmusic.com
Dystrybutor: https://pl.gewamusic.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj