“Młodość” Ralpha Kaminskiego już na winylu!

0

Najnowsza płyta Ralpha Kaminskiego, “Młodość” doczekała się wydania na winylu. Krążek swoją premierę miał w listopadzie 2019 roku i ukazał się nakładem wytwórni FONOBO Label.

“Młodość” to druga i mocno wyczekiwana przez fanów i dziennikarzy, płyta zdolnego i charyzmatycznego Ralpha Kaminskiego. Album ukazał się 22 listopada 2019 roku i od razu zyskał przychylność słuchaczy oraz krytyków muzycznych, którzy często wymieniali go jako jeden z najlepszych wydanych w 2019 roku.

Płytą “Młodość” Ralph zapracował sobie na dwie nominacje do Fryderyków 2020 w następujących kategoriach: Producent Muzyczny Roku, Album Roku Alternatywa.

Ten jeden z najlepszych albumów 2019 roku ukazał się właśnie na winylu. Autorem poligrafii, podobnie jak w przypadku wersji CD, jest Dawid Grzelak. Płyta została wydana bardzo elegancko i szlachetnie, co na pewno przypadnie do gustu fanom artysty. W środku znajdą m.in. teksty do wszystkich utworów z albumu. Wydawnictwo wyróżnia się przede wszystkim rzadko spotykanym kolorem płyty. Krążek, tak samo jak cała identyfikacja wizualna “Młodości”, jest biały.

Album ukazał się nakładem wytwórni FONOBO Label, a winylową wersję kupicie na https://www.mtj.pl/sklep/mlodosc-lp/.

Więcej o artyście na https://www.facebook.com/kaminskiralph/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here