Aaron Stechauner i talerze Meinl Pure Alloy w akcji! [VIDEO]

195
Meinl-Pure-Alloy-Aaron-Stechauner

Talerze perkusyjne Pure Alloy to jedna z ciekawszych i niezwykle popularnych serii w gamie niemieckiego producenta Meinl Cymbals. Dziś mamy dla Was kolejną prezentację tych blaszek, którą przygotował Aaron Stechauner!

Talerze spod znaku Meinl Cymbals – Pure Alloy produkowane są całkowicie mechanicznie. Każdy talerz toczony jest od podstaw, aż do efektu końcowego, który możemy dzisiaj podziwiać. Warto jednak wyjaśnić, że seria nie jest wykonywana ręcznie. Otóż młotkowanie odbywa się przy pomocy kontrolowanego komputera, co spowodowało, że seria Pure Alloy zapewnia czystość brzmienia, klarowność i powtarzalność niemal każdego zestawu spod znaku serii.

meinl pure alloy

Oferta tych talerzy jest bardzo bogata i z pewnością każdy znajdzie odpowiedni model i rozmiar dla siebie. W tym roku poszerzono ją o model Pure Alloy 17″ Medium Crash oraz Pure Alloy Cymbal Set, w skład którego wchodzi: 14″ Medium Hihat, 16″ Medium Crash oraz 20″ Medium Ride.

Zapraszamy zatem do wysłuchania próbki dźwiękowej zestawu, w skład którego wchodzą: 10″ Splash, 15″ Medium Hihats, 19″ Medium Crash, 22″ Medium Ride, 20″ Medium Crash, 18″ China a także 12″ Pure Alloy Custom Trash Stack.

Więcej szczegółów
Producent: https://meinlcymbals.com
Dystrybutor: https://meinl.de/en

CZYTAJ TAKŻE: