Cyfrowe systemy bezprzewodowe Lectrosonics D2

314
Lectrosonics-D2-System

Ostatnio przedstawialiśmy Wam system monitoringu osobistego M2 od kultowej amerykańskiej marki Lectrosonics, która od lipca tego roku dostępna jest w ofercie firmy Audio Plus. Teraz przyszedł czas na cyfrowy system bezprzewodowy D2.

Platforma cyfrowych systemów bezprzewodowych Lectrosonics D2 wykorzystuje architekturę cyfrową czwartej generacji, która zapewnia doskonałą elastyczność, wyjątkowo szybką konfigurację, studyjną jakość dźwięku i bardzo niskie opóźnienia.

Cała seria obejmuje kilka urządzeń, które umożliwiają skonfigurowanie odpowiedniego systemu do danych potrzeb. Znajdziemy w nim m.in: 4-kanałowy odbiornik cyfrowy DSQD, cyfrowy nadajnik do paska DBu, cyfrowe nadajnik typu plug-on DPR, a także cyfrowy nadajnik ręczny DHu, oczywiście z możliwością wymiany kapsuły mikrofonowej na inną firmę jak np. Electro-Voice, Shure i wiele innych. Całą listę dostępnych urządzeń wraz ze szczegółowymi opisami znajdziecie TUTAJ.

Lectrosonics-D2-System_all.jpg

Główne cechy systemu obejmują cyfrową konwersję 24-bity/48 kHz, kompatybilność z nadajnikami DSW, Duet i Digital Hybrid Wireless®, dwukierunkową synchronizację IR, analogowe i cyfrowe wyjścia audio, TalkBack w wybranych modelach nadajników, interfejs Ethernet oraz USB, trzy różne zasady klucza szyfrowania oraz zakres strojenia od 470 do 614 MHz.

Ze względu na swoją dużą uniwersalność i elastyczność systemy te sprawdzą się doskonale praktycznie w każdej sytuacji. Broadcast, produkcja filmowa, teatry, a także na scenie. Zapraszamy do obejrzenia poniższego materiału video, w którym specjalista z firmy Lectrosonics omawia szczegółowo system D2:

Więcej szczegółów
Producent: www.lectrosonics.com
Dystrybutor: audioplus.pl

CZYTAJ TAKŻE:

Poznaj system monitoringu osobistego IEM/IFB od Lectrosonics