ZOOM ZSG-1: nowy mikrofon typu shotgun do kamery!

0
ZOOM-ZSG-1

ZOOM ZSG-1 to najnowszy mikrofon typu shotgun japońskiego producenta, zaprojektowany dla twórców, aby podnieść jakość rejestrowanego dźwięku. Jest lekki i precyzyjnie kierunkowy, zapewniając świetny dźwięk w różnych scenariuszach przechwytywania dźwięku.

Firma ZOOM wprowadza do swojej oferty nowy, monofoniczny mikrofon typu shotgun ZSG-1. Jest to najnowszy dodatek do linii produktów japońskiego producenta opracowanych specjalnie dla współczesnych twórców treści. Wyposażono go w elektretową kapsułę pojemnościową z superkardioidalną charakterystyką kierunkową. Może obsługiwać maksymalny SPL 118dB, co czyni go świetnym wyborem do przechwytywania nawet najgłośniejszych źródeł dźwięku.

Dzięki zapewnieniom producenta o doskonałym tłumieniu poza osią i dopasowanej charakterystyce częstotliwościowej, ZSG-1 jest również dobrą alternatywą do nagrywania dialogów i tworzenia efektów dźwiękowych. Ponadto może być używany zarówno na kamerze z dołączonym uchwytem amortyzującym, jak i poza kamerą z uchwytem pistoletowym, a nawet z zestawem do telefonu komórkowego.

ZOOM-ZSG-1

ZSG-1 z pewnością zapowiada się na niezwykle wszechstronny mikrofon, który będzie optymalnym wyborem dla wielu twórców treści działających w szerokim zakresie sytuacji filmowych. Jego dostępność planowana jest na 4 kwartał 2023 roku, a sugerowana cena to 89 Euro.

ZOOM_ZSG-1

Główne cechy:

  • Monofoniczny mikrofon typu shotgun do pracy z kamerą
  • Tylna elektretowa kapsuła mikrofonu pojemnościowego
  • Superkardioidalna charakterystyka kierunkowa
  • Maksymalny poziom SPL 118 dB
  • Zakres częstotliwości 50 Hz – 20 kHz
  • W zestawie uchwyt antywstrząsowy, osłona przeciwwietrzna i kabel stereo mini 3,5 mm

Więcej szczegółów
Producent: https://www.zoom-europe.com/pl
Dystrybutor: https://www.sound-service.eu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj