czwartek, 29 września, 2022
Strona główna Muzyka Koncerty Anita Lipnicka & The Hats wystąpią w Starym Maneżu

Anita Lipnicka & The Hats wystąpią w Starym Maneżu

0

Anita Lipnicka w lipcu zaprezentowała klip “Z miasta”. Utwór pochodzi z jej nowego studyjnego albumu. Teraz artystka rusza w trasę koncertową promującą nadchodzące wydawnictwo.

Mimo, że płyta ukaże się dopiero w listopadzie, zależało mi, aby ta piosenka zaistniała już teraz, w lecie. Jest na nią idealny czas i pora, bo mowa o pragnieniu wyrwania się z cywilizacji, o songu ku czci natury, poczuciu swobody i wolności, jakie daje nam obcowanie z przyrodą. Żyjemy za szybko, zbyt mechanicznie. Spalamy się, zatapiamy w betonie, gubimy siebie w wyścigu o nic w otoczeniu wielkomiejskich scenografii. Czas się zatrzymać. Czas wrócić do źródeł” – wyjaśnia artystka.
Nad produkcją albumu czuwa sama Lipnicka, do spółki z realizatorem dźwięku Łukaszem Olejarczykiem, z którym wspólnie wyprodukowali rok temu “Ptaśka”. “Będzie korzennie, vintage’owo, z echem bluesa, country oraz folku ze złotych lat hipisowskich. W tekstach dużo odniesień do przyrody – wszystko za sprawą krajobrazów, klimatu, jaki towarzyszy nam podczas tworzenia w środku lasu, nad jeziorem…
Z daleka od zgiełku miasta.”

Koncert Anita Lipnicka & The Hats odbędzie się 24 listopada 2017 w Starym Maneżu w Gdańsku. 

Bilety w cenach 59 zł (miejsca stojące), 79 zł (miejsca siedzące) i 359 zł (loża dla 5 osób) dostępne na www.interticket.pl, www.kupbiecik.pl, www.eventim.pl.

Więcej o Anicie Lipnickiej znajdziecie na www.facebook.com/AnitaLipnicka. Bieżących informacji o wydarzeniu szukajcie na www.facebook.com/events/293770251091124.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj