Zapraszamy na Echoplex Techno Masterclass – warsztaty muzyki techno

0

Jeśli techno nie jest dla Was zwykłym “umcy-umcy”, a pełną energii muzyką, której lubicie poświęcać swój czas, koniecznie wpadnijcie na Echoplex Techno Masterclass! Gdańskie warsztaty, to idealna okazja, by podszkolić się w kompozycji, czy poznać i wymienić poglądy z innymi techno-mainiakami.

Teatr Korkoro oraz Soleil Bookings łączą siły, aby krzewić wiedzę o jednym z najbardziej kontrowersyjnych gatunków muzycznych! Efektem tej współpracy, przy wsparciu wytwórni Soleil Records oraz Teatru w Oknie, są 2-dniowe warsztaty ECHOPLEX Techno Masterclass podczas których odkryjecie tajniki nagrywania, produkcji, projektowania dźwięku zarówno na sprzęcie, jak i oprogramowaniu oraz będziecie mieli możliwość przygotować i zagrać swój własny live act.

Organizatorzy oraz zaproszeni goście podzielą się z Wami tajnikami wiedzy opartej na wieloletnim doświadczeniu studyjnym oraz scenicznym. To jedyna szansa aby nabyć tego rodzaju wiedzę w praktyczny sposób. Nauczycie się tworzyć muzykę z wykorzystaniem nowoczesnych, a także klasycznych, technologii.

Warsztaty ECHOPLEX Techno Masterclass odbywać się będą w dniach 19-20 października 2019 w siedzibie Teatru Korkoro w Gdańsku.

BILETY do kupienia na www.evenea.pl w wariantach cenowych:

  • jedna sesja*: 150 zł
  • karnet dwudniowy: 250zł

*jedna sesja-jeden wykład. Bilet na jedną sesję NIE jest biletem jednodniowym.

Pełny harmonogram i szczegóły dotyczące wydarzenia znajdziecie na www.facebook.com/events/376599256350838.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here