[VIDEO] Agata Radziszewska w najnowszym singlu “Nadążyć”

0

Agata Radziszewska to jedna z artystek, której potencjał został odkryty w akcji FONOBO Pitcher. Po sukcesie singla “Dotknąć nieba” wytwórnia FONOBO Label kontynuuje współpracę z Agatą wypuszczając jej kolejny singiel. Czy utwór “Nadążyć” może stać się hitem?

Agata RadziszewskaPrzez długi czas piosenki Agaty Radziszewskiej były trzymane w sekrecie. Artystka nie chciała się nimi dzielić, ale, jak pokazał czas, zupełnie niesłusznie. Jej debiutancki singiel “Dotknąć nieba” podbił serwisy streamingowe i serca słuchaczy. W swojej twórczości Agata skupia się przede wszystkim na emocjach oraz tekstach inspirowanych zdarzeniami z życia. Pisze o sytuacjach, które przytrafiają się rodzinie, przyjaciołom i jej samej. Dzięki temu każdy może znaleźć w tych piosenkach cząstkę siebie.

“Nadążyć” to piosenka, w którą włożyłam całe serce. Od dawna chciałam poruszyć temat nieustannego biegu i napisać tekst o tym, że czasami po prostu nie da się nadążyć za wszystkimi zmianami, które następują. No i zrobiłam to. Mam nadzieję, że udało mi się w nim uchwycić narastające napięcie związane z takim stanem rzeczy.

– opowiada o swoim nowym utworze Agata

Tekst i muzykę do singla “Nadążyć” napisała sama Agata. Producentem, a także autorem miksu i mastera jest Jeremiasz Hendzel. Utwór jest dostępny w serwisach cyfrowych. Lyric video można oglądać na kanale wytwórni FONOBO Label. Autorem zdjęć do niego jest Rafał Rudzki, animacje przygotował Mateusz Dziworski z Agencji Kreatywnej Sweet Jesus!.

Słuchaj singla “Nadążyć” w serwisach streamingowych: https://backl.ink/147784874

Agata Radziszewska Nadazyc

Co słychać u Agaty:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj