Experience PRS 2021 – przeżyjmy to jeszcze raz!

0
Experience PRS 2021

Jeśli przegapiliście tegoroczną edycję Experience PRS lub z powodu różnicy czasowej nie mogliście obejrzeć tego wydarzenia na żywo, nic nie szkodzi – mamy dla Was najlepsze kąski w postaci wybranych nagrań wideo!

Jak co roku firma Paul Reed Smith zorganizowała „dzień otwarty“ z udziałem wielu znanych endorserów – tym razem z powodu pandemicznych ograniczeń, w przestrzeni wirtualnej. Transmisja na żywo odbyła się już na początku lipca, ale wciąż dostępne są nagrania wideo z wybranych części.

WSZYSTKIE VIDEO ZNAJDZIECIE >>TUTAJ<<

Macie ochotę pograć z Markiem Lettierim lub Bryanem Ewaldem? A może poćwiczyć bluesa z takimi gitarzystami jak Boscoe France, Corey Congilio czy Isaiah Sharkey? Jeśli piszecie przebojowe piosenki, pomoże Wam w tym Tenille Arts, a swoim podejściem do tworzenia cieżkich riffów w alternatywnych strojach podzieli się Clint Lowery.

Nie zabrakło też prezentacji sprzętu: Justin Derrico pokazał jak ustawić dwa klasyczne brzmienia gitarowe z użyciem wzmacniacza PRS HX50, a możliwości najnowszej reedycji heada Archon 50 zaprezentowali Ben Eller i Wes Raunch.

W imieniu PRS Guitars zapraszamy i zachęcamy do oglądania!

Więcej szczegółów
Producent: https://prsguitars.com
Dystrybutor: https://www.fxmusic.com.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj