FONOBO Pitcher – wytwórnia FONOBO Label rusza z akcją dla młodych artystów

4

Macie masę muzycznej werwy, ale nie potraficie wybić się poza lokalny rynek muzyczny? Koniecznie zgłoście się do projektu FONOBO Pitcher, dzięki któremu zyskacie szansę stania się gwiazdami jednego z najciekawszych wydawnictw muzycznych w Polsce!

FONOBO Label to wytwórnia muzyczna, zaś Pitcher to nowy brand w serwisach streamingowych. Na bazie tych inicjatyw powstał projekt skierowany do młodych artystów, którzy chcą wejść ze swoją twórczością na wyższy level.

Spośród zgłaszających się wykonawców FONOBO Label wybierze tych, którym wyda profesjonalnie przygotowane single, i którzy być może staną się gwiazdami jednego z najciekawszych wydawnictw muzycznych w Polsce.

Jak przyłączyć się do akcji?

Zgłoszenia można wysyłać na adres [email protected] wpisując w tytule „FONOBO Pitcher”. Organizatorzy czekają na gotowe utwory i demówki. Najlepiej w formie niepublicznych linków do SoundClouda lub YouTube’a.

Co możecie zyskać?

Laureaci mogą liczyć nie tylko na wsparcie w wydaniu piosenki, ale również w jej wyprodukowaniu. Wytwórnia zapewnia promocję w mediach tradycyjnych i społecznościowych oraz pomoc w stworzeniu jakościowego contentu do social mediów.
Wszystkie wypuszczone w ramach projektu single znajdą się w dostępnych na rynku serwisach streamingowych i na playlistach Pitchera.

W miniony wtorek, 26 maja wytwórnia ogłosiła już pierwszego laureata projektu. Jest nim  młoda i utalentowana Magda Kluz – pochodząca z Cieszyna wokalistka, kompozytorka i autorka tekstów.

Magda przysłała materiał naszpikowany emocjami i ujmującą szczerością. Jej teksty na długo zostają w głowie, a muzyka uspokaja i odpręża. Piosenka “Rzeka”, którą inaugurujemy projekt FONOBO Pitcher, wprowadza w przyjemny stan letargu, którego nie chce się zmieniać
– uzasadnia wybór Anna Wysocka, Dyrektor A&R FONOBO Label.

Premiera nowego singla Magdy Kluz odbędzie się 3 czerwca 2020 r.

Cześć! Bardzo mi miło, że mogę Was tutaj przywitać ?A teraz czas na ogłoszenie! Już 3 czerwca usłyszycie mój…

Opublikowany przez Magda Kluz Wtorek, 26 maja 2020

Projektowi patronują Radio Afera, portal Rytmy.pl oraz podcast Pan od Muzyki.

Więcej o akcji na https://www.facebook.com/Fonobo/

4 KOMENTARZE

  1. […] FONOBO Pitcher to projekt skierowany do młodych artystów, którzy chcą wejść ze swoją twórczością na wyższy level. Spośród zgłaszających się wykonawców FONOBO Label wybierze tych, którym wyda profesjonalnie przygotowane single, i którzy być może staną się gwiazdami jednego z najciekawszych wydawnictw muzycznych w Polsce. Laureaci mogą liczyć nie tylko na wsparcie w wydaniu piosenki, ale również w jej wyprodukowaniu. Wytwórnia zapewnia promocję w mediach tradycyjnych i społecznościowych oraz pomoc w stworzeniu jakościowego contentu do social mediów. Wszystkie wypuszczone w ramach projektu single znajdą się w dostępnych na rynku serwisach streamingowych i na playlistach Pitchera. […]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here