Tori Amos wystąpi w radiowej Trójce

0

55 urodziny radiowej Trójki to nie okazja jak każda inna i aż domaga się gościa, który swoim głosem elektryzuje, omamia i niczym hipnotyzer wprowadza nieświadomie do innego świata. A dokładnie takim głosem dysponuje Tori Amos.

Amerykańska wokalistka wystąpi w studio, w którym przed nią grali już m.in. Sting, Amy MacDonald, LP, Deborah Brown czy Gregory Porter. I zupełnie bez obawy możemy powiedzieć, że wpisze się w to grono idealnie.

– To będzie prawdziwa uczta nie tylko dla fanów tej zjawiskowej artystki, ale absolutna frajda dla wszystkich tych słuchaczy Trójki, którzy w muzyce cenią sobie oryginalność, piękno i… magię – zapowiada Piotr Metz, szef muzyczny Trójki i gospodarz wieczoru. On również poprowadzi z artystką rozmowę, która poprzedzi jej wyjątkowy występ w Muzycznym Studiu im. Agnieszki Osieckiej.

Koncert Tori Amos odbywać się będzie w czwartek, 24 sierpnia, w Muzycznym Studiu im. Agnieszki Osieckiej. Radio udostępni również transmisję na antenie Trójki od godz. 20:05.

Tori Amos szykuje się również do premiery najnowszego krążka. “Native Invader” w sprzedaży pojawi się 8 września.

Płyta składać się będzie z następujących utworów:
1. Reindeer King
2. Wings
3. Broken Arrow
4. Cloud Riders
5. Up the Creek
6. Breakaway
7. Wildwood
8. Chocolate Song
9. Bang
10. Climb
11. Bats
12. Benjamin
13. Mary’s Eyes

Z ponad 12 milionami sprzedanych płyt i ośmioma nominacjami do nagrody Grammy, Tori Amos jest jedną z najbardziej wpływowych i odnoszących największe sukcesy artystek. Karierę rozpoczęła płytą “Little Earthquakes” w 1992 roku. 53-latka ma na koncie 14 albumów, z których ostatni to “Unrepentant Geraldines” z maja 2014 roku.

Więcej o Tori Amos szukajcie na www.facebook.com/toriamos.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj