Native Instruments i Symphony Series Collection

0

Kolejną dawką emocji poczęstował nas ostatnio gigant w dziedzinie instrumentów wirtualnych. Native Instrument znowu tworzy wielki pakiet o wielkich możliwościach. Przedstawiamy Symphony Series Collection.

Przemyślany interface Symphony Series Collection daje mnóstwo możliwości. Jednak głównym jego atutem jest łatwość dostępu do wszelakich funkcji dynamiki instrumentów,
ekspresji, takich jak auto divisi, symulacji rezonansu bębnowego, setek artykulacji, technik odtwarzania, legato, oraz szybkiej adaptacji dynamicznych warstw. Możliwości nowego interfacu są ogromne, a opisanie ich wszystkich wymagało by długiej recenzji.

Każda z sześciu profesjonalnych bibliotek została nagrana przez najlepszych muzyków i inżynierów dźwięku na świecie. Są one przemyślane i zoptymalizowane dla KONTAKT Player przez Native Instruments w Berlinie.

Biblioteki

  • Orchestral Percussion – 55 instrumentów nagranych w Studio 22 w Budapeszcie. Mnóstwo dostępnych artykulacji i głębokich zmian dynamicznych.
  • Stings – sekcja smyczkowa nagrana w Studio 22 w Budapeszcie. STRING ENSEMBLE, to odważny i naturalny dźwięk, dzięki zaawansowanym funkcjom sterowania, które zapewniają niuanse i przejrzystość barwy. Z prawdziwego polifonicznego legato i portamento, dwuczęściowego auto divisi i czterech mikrofonowych miksów, STRING ENSEMBLE oferuje precyzyjne brzmienie, wszechstronność i szczegóły niezbędne do nowoczesnych kompozycji.
  • Brass – 32 częściowa sekcja nagrała wspaniałą bibliotekę BRASS ENSEMBLE oraz partie solowe. Nagranie wykonane zostało w Kościele Św. Pawła w San Francisco. Wspaniałe artykulacje i dynamika nadają bibliotece wyrazistego i głębokiego brzmienia, tak bardzo charakterystycznego dla kompozycji filmowych.
  • Woodwind – drewno w wykonaniu Native Instruments to kwintesencja ciepłego brzmienia, różnorodności artykulacyjnej i dynamicznej. Osobną biblioteką są partie solowe bogate w klasyczne brzmienia. Woodwing Ensemble to 36 częściowa biblioteka nagrana w Kościele Prezbiteriańskim Montclair w Oakland.
    Ta biblioteka sprawdzi się zarówno w kompozycjach współczesnych jak i klasycznych.

Więcej informacji znajdziecie na stronie producenta www.native-instruments.com oraz na stronie polskiego dystrybutora www.megamusic.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here