The Cassino zagra dla Sofar Sounds Global Listening Room

0

Dosłownie dwa dni dzielą nas od wydarzenia, które z całą pewnością będzie miało spory wpływ na polską scenę muzyczną. Już 3 września grupa The Cassino zagra koncert w ramach Sofar Sounds Global Listening Room. Będzie to pierwszy tego typu występ z udziałem polskiego zespołu.

Koncerty z cyklu Sofar Sounds Global Listening Room to odpowiedź na brak spotkań z muzyką na żywo spowodowany światową pandemią. Mimo niesprzyjającej sytuacji, Sofar zdecydował, że nie zabierze słuchaczom możliwości poznawania nowych artystów i zaprezentuje ich w formie globalnych koncertów online. W projekcie biorą udział twórcy z całego świata, w tym m.in. nigeryjska gwiazda Adekunle Gold, izraelska zwyciężczyni konkursu Eurowizji Netta oraz wschodząca gwiazda brytyjskiego popu Olivia Dean. Pierwszym zespołem z Polski, który weźmie udział w akcji, jest The Cassino.

Koncert trójmiejskiej grupy poprzedzi premierę jej nowej EPki pt. “Glass and Styrofoam”. Wydawnictwo ukaże się 4 września 2020 r. nakładem wytwórni FONOBO Label.

O albumie i dwóch promujących go utworach pisaliśmy niedawno w publikacji, którą zamieszczamy poniżej:

The Cassino i dwa utwory z nowej EPki

Koncert The Cassino w ramach Sofar Sounds Global Listening Room potrwa trzydzieści minut. Międzynarodowa transmisja odbędzie się w czwartek 3 września o godz. 21:00 na oficjalnym kanale YouTube Sofar Sounds.

Sprawdzaj co słychać u The Cassino:
Subskrybuj kanał The Cassino:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj