Nadchodzi kolejny Virtual Guitar Show!

0

Spragnieni nowinek ze świata gitary? Nie ma problemu! Pod koniec września, a konkretnie w dniach 25-26 września zapraszamy na nadchodzący Virtual Guitar Show – masową imprezę gitarową i basową, która odbędzie się na MusicRadar.com.

Zapowiada się naprawdę elektryzujący weekend. Na ten moment możemy ujawnić tylko niektóre z wielkich nazwisk, które postanowiły wziąć udział w imprezie – począwszy od funkowego fenomenu Cory’ego Wonga, przez obecną gwiazdę Guns N ‘Roses, Richarda Fortusa (jak i poprzedniego członka zespołu, Rona “Bumblefoot” Thala), po mistrza King Crimson – Jakko Jackszyka. A to jeszcze nie koniec –  organizatorzy zapewniają, że na oficjalne ogłoszenie czeka jeszcze spora liczba innych wielkich nazwisk.

Cory Wong

W ramach imprezy uczestników czekać będą m.in. pokazy ekskluzywnych eksponatów największych i najlepszych światowych marek gitarowych, takich jak Fender, Laney, Yamaha i Ibanez, warsztaty dla gitarzystów na wszystkich poziomach, praktyczne wskazówki dotyczących sprzętu i oczywiście cała masa występów największych gwiazd gitarowych.
W ciągu tych dwóch dni każdy znajdzie coś dla siebie – od Q&A z największymi gwiazdami gitarowej sceny, przez kursy mistrzowskie i live-sesje, po prezentacje ekskluzywnego sprzętu, dema i kliniki prowadzone przez najlepszych twórców i mistrzów konstruowania.

I wisienka na torcie! – Udział w Virtual Guitar Show jest bezpłatny.

Warto zatem mieć oko na kolejne ogłoszenia organizatora, które pojawią się w sieci w ciągu nadchodzących tygodni.

Wszystkie informacje otrzymacie rejestrując się na stronie https://www.musicradar.com/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj