The Cassino i dwa utwory z nowej EPki

2

Zapowiadając planowany już na 4 września album “Glass and Styrofoam” zespół The Cassino przygotował dla swoich fanów niespodziankę. W serwisach cyfrowych oraz na oficjalnym kanale VEVO grupy pojawiły się dwa utwory, które znajdą się na nadchodzącym wydawnictwie.

“Glass and Styrofoam” to trzecia EP-ka założonego w 2013 roku charyzmatycznego zespołu The Cassino. Ich muzykę ciężko jest zaszufladkować i jednoznacznie sklasyfikować. Rock miesza się tu z bluesem, funkiem i psychodelią, w piosenkach grupy słychać też wyraźne inspiracje zespołami zaliczanymi do nurtu indie. Jednocześnie zespół cały czas zachowuje indywidualny charakter i stawia na szczerość i kipiące od emocji teksty.

Nowe wydawnictwo, na którym znalazły się cztery nowe utwory, to prezent dla wiernych fanów, których zespół zdobył m.in. podczas koncertów Męskiego Grania w 2019 roku.

Z myślą o nich grupa już teraz ujawniła dwa numery, które znajdą się na EPce “Glass and Styrofoam” – utwór tytułowy oraz kawałek “Clouds”. Premiera EPki “Glass and Styrofoam” pozostaje bez zmian – 4 września 2020 r. Cały czas można zamawiać ją w przedsprzedaży pod tym adresem: https://www.mtj.pl/sklep/glass-and-styrofoam/. Wszystkie egzemplarze zakupione w ten sposób zostaną własnoręcznie podpisane przez Huberta Wiśniewskiego, wokalistę The Cassino.

Wydawcą EP-ki jest wytwórnia FONOBO Label.

Sprawdzaj co słychać u The Cassino:
Subskrybuj kanał The Cassino:

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here