Startuje nowa polska wytwórnia płytowa. Przedstawiamy Momenty!

0

Pod koniec lipca na rynek wydawców muzycznych wkroczyła nowa polska wytwórnia, Momenty. Pierwsze wydawnictwo to wspólna produkcja Tanzlife oraz El’mirki.

Istnieją na rynku krócej, niż dwa tygodnie, a jednak mają już na koncie całkiem ciekawy debiut. Oficyna ma w planach skupić się na wydawaniu ciekawych artystów z polski jak i z zagranicy. Na pierwszy ogień wytwórnia Momenty wzięła album Tanzlife oraz El’mirki i zdecycowanie wydała go z rozmachem – krążek ukazał się na limitowanym winylu oraz w postaci cyfrowej. Za remix albumu odpowiedzialni są Id Ensemble oraz Larix.

Informacje o wytwórni Momenty znajdziecie na www.facebook.com/Momenty.

Tanzlife, czyli Tomek Matuszczak to aktywny producent i dj, który na swoim koncie ma już 8 winylowych wydawnictw z jego udziałem (min. dla Local Talk, Let’s Play House czy Blossom Kollektiv) jak i oficjalny remiks dla Noviki. Występował w klubach i na festiwalach min. Londynu, Amsterdamu, Stuttgartu, Berlina, Pragi jak i w największych miastach Polski oraz w polskiej edycji Boiler Room. Na antenie londyńskiej rozgłośni bloop. prowadzi także swój autorski program do którego zaprasza gości z całego świata. Jego występy to eklektyczna mieszanka klubowych stylistyk… zawsze z energicznym parkietowym przesłaniem.

Więcej o Tanzlife na www.facebook.com/tanzlife.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj