Skandynawska szkoła dźwięku Audio Pro już dostępna w Polsce

0

Od samego początku swojego istnienia firma Audio Pro stara się udowodnić, że to nie rozmiar ma znaczenie. Produkty szwedzkiego producenta, oprócz kompaktowych rozmiarów cechuje bowiem najwyższej jakości dźwięk oraz szeroka gama funkcjonalności. Od niedawna urządzenia Audio Pro można kupić także w Polsce.

Na przestrzeni kilku dekad Skandynawowie z Audio Pro bardzo mocno zaakcentowali swoją obecność i wizję, zarówno w odniesieniu do dźwięku, jak i wzornictwa. Firma w błyskawicznym czasie stała się synonimem imponującego dźwięku płynącego z kompaktowych urządzeń.

Dźwięk zawsze na pierwszym miejscu
Jak wskazuje producent, sekretem doskonałej jakości brzmienia produktów Audio Pro jest ogromna wiedza techniczna, która w połączeniu z wieloletnimi badaniami i pracami rozwojowymi doprowadziła do stworzenia wielu innowacyjnych, opatentowanych rozwiązań technicznych. Już w pierwszych latach działalności Audio Pro inżynier Karl-Erik Ståhl opracował rewolucyjne rozwiązanie ACE-Bass, pozwalające uzyskać głęboki bas także z niewielkich urządzeń. U podstaw doskonałego brzmienia leżą również liczne testy, których zadaniem jest potwierdzenie, czy uzyskany efekt dźwiękowy jest zgodny ze standardami Audio Pro. Co ciekawe, testy przeprowadzane są nie tylko w pokojach odsłuchowych, ale także często w domach pracowników!

Funkcja i forma
Jako jedni z pierwszych, projektanci Audio Pro zauważyli potencjał drzemiący w łączności bezprzewodowej. Dzięki wsparciu technologii Bluetooth, Audio Pro stał się jednym z pionierów w świecie głośników bezprzewodowych. Obecną gamę produktową Audio Pro tworzą dwie serie urządzeń: głośniki Bluetooth i głośniki multiroom.

Wzornictwo producenta, to kwintesencja Skandynawii. W pozornej prostocie kryje się ponadczasowa elegancja urządzeń Audio Pro. Wszystkie modele wykonano z najwyższej jakości materiałów, pozwalających na wieloletnią eksploatację.

Urządzenia Audio Pro już są dostępne w Polsce. Z całą gamę produktową można zapoznad się w salonach ogólnopolskiej sieci Top Hi-Fi & Video Design.

Więcej szczegółów:
Producent – www.audiopro.com
Dystrybutorwww.audioklan.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here