Scorpions zapowiadają płytę ze swoimi największymi balladami

0

Grupa Scorpions, która już w grudniu wystąpi na Trójmiejskiej Ergo Arenie zapowiedziała album, który składał się będzie z największych ballad zespołu. Krążek zatytułowany  “Born To Touch Your Feelings – Best Of Rock Ballads” trafi do sklepów 24 listopada.

Scorpionsi zrobili swoim fanom niesamowity prezent pożegnalny. “Born To Touch Your Feelings” to piosenka, którą zespół wykonał po raz pierwszy 40 lat temu. I właśnie jej tytuł stał się też nazwą tej niezwykłej kompilacji. Na płycie znajdą się najpiękniejsze i najbardziej legendarne rockowe ballady – między innymi “Born To Touch Your Feelings”, “Send Me Angel”, “Holiday”, “Always Be With You”, “Melrose Avenue” oraz oczywiście “Wind Of Change” – klasyczny utwór nierozerwalnie kojarzący się w Europie z upadkiem Muru Berlińskiego i końcem zimnej wojny.

Przypomnijmy, że na 1 grudnia zespół zaplanował występ w hali Ergo Arena w Trójmieście. Więcej o koncercie dowiecie się na uptone.pl/muzyka/scorpions-zagraja-w-polsce

Grupa Scorpions to hardrockowa legenda. Kapela sprzedała w czasie swojej kariery ponad 50 milionów płyt. Ostatni studyjny longplay bandu to “Return To Forever” z 2015 roku.
O zespole przeczytacie też na www.facebook.com/Scorpions.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here